Natěrač

Úvodní stránka | Databáze pořadů | Databáze sálů | Obchodní podmínky | O nás | Kontakt |

Kalendář akcí

Černé divadlo

14.10. Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.10. The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
14.10. Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.10. Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin

Činohra

14.10. Stvoření světa - bez cenzury15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.10. Pýcha a předsudek19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
14.10. Pohřeb až zítra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
14.10. S Tvojí dcerou ne!19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.10. Stvoření světa - bez cenzury19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.10. Pět ve stejných šatech19:30
sobota Praha 4, Komorní Fidlovačka hodin
14.10. Ujetá ruka19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin

Koncert

14.10. The Best Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
14.10. Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

14.10. Madagaskar - muzikálové dobrodružství14:00
sobota Brno, DRFG Arena hodin
14.10. Sibyla - Královna ze Sáby14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.10. Tři mušketýři14:00
sobota Praha 1, Divadlo Broadway hodin
14.10. Hello, Dolly!14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.10. Ples upírů14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
14.10. Mýdlový princ14:00
sobota Brno, Bobycentrum hodin
14.10. Johanka z Arku14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.10. Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
14.10. Jeptišky15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.10. Madagaskar - muzikálové dobrodružství17:00
sobota Brno, DRFG Arena hodin
14.10. Sibyla - Královna ze Sáby18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.10. Tři mušketýři18:00
sobota Praha 1, Divadlo Broadway hodin
14.10. Hello, Dolly!18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.10. Johanka z Arku19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.10. Ples upírů19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
14.10. Mýdlový princ19:00
sobota Brno, Bobycentrum hodin
14.10. Sestra v akci19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Opera

14.10. Die Zauberflöte (Kouzelná flétna)19:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin

Pořady pro děti

14.10. Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíčka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.10. Madagaskar - muzikálové dobrodružství14:00
sobota Brno, DRFG Arena hodin
14.10. Ulice plná kouzel15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.10. Madagaskar - muzikálové dobrodružství17:00
sobota Brno, DRFG Arena hodin

Pro celou rodinu

14.10. Madagaskar - muzikálové dobrodružství14:00
sobota Brno, DRFG Arena hodin
14.10. Madagaskar - muzikálové dobrodružství17:00
sobota Brno, DRFG Arena hodin

Zábavné pořady

14.10. Magická esa14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (pondělí – pátek: 9:00–19:00)

Bookmark and Share
TOPlist