Příště ho zabiju sám!

Kalendář akcí

Balet

17.03. Malá mořská víla14:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin
17.03. Malá mořská víla18:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin

Černé divadlo

17.03. Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.03. Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
17.03. Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin

Činohra

17.03. Mezi nebem a zemí15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.03. Vyhazovači15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.03. Garderobiér17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.03. Pýcha a předsudek19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
17.03. Čochtan vypravuje19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
17.03. Pět ve stejných šatech19:00
sobota Praha 4, Komorní Fidlovačka hodin
17.03. Edith a Marlene19:00
sobota Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
17.03. Cry baby cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.03. Tři letušky v Paříži19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.03. QED (Kvantová elektrodynamika)19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin

Koncert

17.03. The Best Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
17.03. Music of Prague Castle17:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

17.03. Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.03. Evita14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.03. Mýdlový princ14:00
sobota Praha 1, Divadlo Broadway hodin
17.03. Ples upírů14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
17.03. Kleopatra14:00
sobota Brno, Bobycentrum hodin
17.03. Pomáda14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.03. Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
17.03. Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.03. Evita18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.03. Mýdlový princ18:00
sobota Praha 1, Divadlo Broadway hodin
17.03. Kleopatra18:00
sobota Brno, Bobycentrum hodin
17.03. Ples upírů19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
17.03. Pomáda19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.03. Čochtan vypravuje19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Pořady pro děti

17.03. Ferda Mravenec11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.03. Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
17.03. Ulice plná kouzel15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin

Zážitkové balíčky

17.03. Mumie světa09:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa09:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa10:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa10:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa11:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa11:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa12:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa12:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa13:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa13:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa14:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa14:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa15:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa15:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa16:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa16:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa17:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa17:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa18:00
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
17.03. Mumie světa18:30
sobota Praha 7, Výstaviště Praha hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (pondělí-pátek: 9:00-19:00)

Bookmark and Share
TOPlist