Příště ho zabiju sám!

Kalendář akcí

Černé divadlo

10.11. Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.11. Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
10.11. Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin

Činohra

10.11. Žena za pultem 2: Pult osobnosti14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.11. Sex pro pokročilé16:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.11. Bez roucha17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.11. Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.11. Zamilovaný Shakespeare19:00
sobota Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
10.11. Sen čarovné noci19:00
sobota Praha 1, Národní divadlo hodin
10.11. Herci jsou unaveni19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
10.11. Divadlo Spektákl - Uražení a ponížení19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.11. Stvoření světa - bez cenzury19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
10.11. Sexuální perverze v Chicagu19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
10.11. Sex pro pokročilé20:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Koncert

10.11. The Best Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
10.11. Music of Prague Castle17:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

10.11. Evita14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.11. Trhák14:00
sobota Praha 1, Divadlo Broadway hodin
10.11. Fantom opery14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
10.11. Doktor Ox14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.11. Ženy na pokraji nervového zhroucení15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.11. Čas růží15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
10.11. Evita18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.11. Trhák18:00
sobota Praha 1, Divadlo Broadway hodin
10.11. Doktor Ox18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.11. Fantom opery19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
10.11. Čas růží19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Opera

10.11. Opera nás baví11:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin
10.11. Popelka (La Cenerentola)19:00
sobota Praha 1, Stavovské divadlo hodin

Pořady pro děti

10.11. O pejskovi a kočičce11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.11. Český Honza15:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin

Pro celou rodinu

10.11. Tři oříšky pro Popelku14:00
sobota Praha 4, Kongresové centrum hodin
10.11. Tři oříšky pro Popelku18:00
sobota Praha 4, Kongresové centrum hodin

Zábavné pořady

10.11. Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (pondělí-pátek: 9:00-19:00)

Bookmark and Share
TOPlist