Příště ho zabiju sám!

Famílie

Komedie o dvou generacích
Famílie

Účinkují: Carmen Mayerová, Ludmila Molínová, Zdeněk Maryška, Miloš Vávra, Lukáš Rous, Aneta Krejčíková, Vanda Chaloupková
Autor: Joe DiPietro
Režie: Juraj Herz
Vstupné: 329 - 439 Kč

Když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd. A protože jsou jeho prarodiče italského původu, vyznačují se tyto rodinné sešlosti, kromě skvělého jídla i velmi vřelou živou, pro Nicka někdy až příliš živou, atmosférou. Na jedné z návštěv Nick chystá oznámit fantastickou novinku: dostal pracovní nabídku, po které tolik toužil. Nickovo povýšení má ale jednu podmínku, která u rodinného oběda vyvolá velké pozdvižení a spustí lavinu dalších událostí.                     

Ve skvělé komedii DiPietro přibližuje divákům vztah dvou odlišných generací a s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany. Jednotliví členové rodiny a bláznivá atmosféra rodinných setkání jsou natolik autentické, že se bude nejeden divák cítit jako doma a možná k němu i zavane vůně italské kuchyně!

29.03.2019Famílievyprodáno19:00
PátekPraha 4, Divadlo Na Fidlovačcehodin
18.04.2019Famíliezrušeno19:00
ČtvrtekPraha 4, Divadlo Na Fidlovačcehodin
02.05.2019Famílievstupenky19:00
ČtvrtekPraha 4, Divadlo Na Fidlovačcehodin
25.05.2019Famílievstupenky15:00
SobotaPraha 4, Divadlo Na Fidlovačcehodin

Změna programu vyhrazena!


FamílieFamílieFamílieFamílie


TOPlist