O nás

Firma "Firma "Kulturní portál.cz, s.r.o." zahájila svou činnost v lednu 2009 a úzce navazuje na činnost společnosti "Lukáš Sýkora-agentura", která působí již od roku 1996. V počátku své činnosti byla společnost "Lukáš Sýkora-agentura" úzce spjata s pražským Divadlem Jiřího Grossmanna. Pro tvůrčí skupinu Miloslava Šimka a Zuzany Bubílkové jsme organizačně zajišťovali pražská i zájezdová vystoupení, podíleli jsme se na vydávání CD atp.

V roce 1999 jsme pro Divadlo Jiřího Grossmanna spustili internetové stránky s možností předprodeje vstupenek. Postupem času jsme začali zajišťovat předprodej i do dalších pražských divadel, nicméně původní doména www.djg.cz se ukázala pro tyto účely jako nedostačující a proto jsme v roce 2004 změnili adresu internetové prezentace do současné podoby .

Společnost Lukáš Sýkora-agentura podniká v současné době v těchto třech oblastech:

1. Předprodej vstupenek
Je realizován prostřednictvím internetových stránek . Společnost Kulturní portál.cz, s.r.o. je oficiálním smluvním partnerem uvedených divadel a muzikálových produkcí.

2. Umělecká agentura
Zajišťujeme vystoupení umělců: Zuzana Bubílková, Jaroslav Uhlíř, Ivan Hlas, Luděk Sobota, Petr Vondráček & skupina Lokomotiva a dalších. Kompletní nabídku naleznete na stránkách agentura.kulturniportal.cz.

3. Pořádání kulturních akcí
Od roku 2006 uvádíme ve vlastní produkci pravidelná divadelní představení v Městské knihovně v Praze. V naší nabídce jsou především kvalitní dětské pořady (Jaroslav Uhlíř, Dáda Patrasová, Maxim Turbulenc, Petra Černocká, Pavel Kožíšek, Inka Rybářová, Michaela Dolinová …) a zábavné pořady pro dospělé (Zuzana Bubílková, Zdeněk Izer, Josef Fousek …). Aktuální termíny představení naleznete zde. V případě zájmu o uzavřené představení pro vaši společnost nás kontaktujte zde.

Bookmark and Share