Úhlavní přátelé

Francouzská komedie
Úhlavní přátelé

Účinkují: Tereza Kostková, Nela Boudová, Bronislav Kotiš, Karel Zima
Autor: Carole Greep
Režie: Jiří Seydler
Délka: 110 min.
Vstupné: 499 - 549 Kč

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství... aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou - pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí... Jsou šokovaní a taky naštvaní. Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými "nejlepšími přáteli" trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

22.10.2020Úhlavní přátelévstupenky19:00
ČtvrtekPraha 1, Komorní divadlo Kalichhodin
16.11.2020Úhlavní přátelévstupenky19:00
PondělíPraha 1, Komorní divadlo Kalichhodin
27.11.2020Úhlavní přátelévstupenky19:00
PátekPraha 1, Komorní divadlo Kalichhodin
04.12.2020Úhlavní přátelévstupenky19:00
PátekPraha 1, Komorní divadlo Kalichhodin
12.12.2020Úhlavní přátelévstupenky19:00
SobotaPraha 1, Komorní divadlo Kalichhodin

Změna programu vyhrazena!

Úhlavní přáteléÚhlavní přáteléÚhlavní přáteléÚhlavní přáteléÚhlavní přátelé


TOPlist