Cesta kolem světa

Komedie plná dobrodružství, lásky a humoru
Cesta kolem světa

Účinkují: Václav Liška, Kristýna Hrušínská, Petr Vacek, Václav Chalupa, Michal Kern, Martin Sitta, Tereza Němcová
Autor: Jiří Janků
Režie: Tereza Němcová

Dobrodružství, chytlavé písničky, humor a fantazie jsou divadelním evergreenem. Vše se nese v duchu nadsázky a příběh přináší nečekaně paradoxní situace, což znamená, že o dobrou náladu v hledišti nebude nouze.

Hlavní role sympatické slečny Feminy Jones a inspektora Shermana, zahrají mladí herci Kristýna Hrušínská a Václav Liška. V dalších rolích se objeví zkušení členové hereckého souboru Jezerky, Petr Vacek, Václav Chalupa, Martin Sitta, Michal Kern i režisérka Tereza Němcová. Doplní je čtyřčlenný sbor, který tvoří Daniela Smutná/ Lucie Ivanovová, Veronika Vonzová, Pavel Vaněk a Ondřej Lechnýř. Ztvární např. londýnský dav, japonské varietní umělce, vlak, hongkongského lodivoda, členky ženského hnutí, číšníky, indiány a mnoho dalších rolí.

Jistá slečna Femina Jones rozhodne, že se svou společnicí zvládne cestu kolem světa za méně než 80 dní. Na cestě Orient expresem se ale dostanou do situací a míst, kde to nebudou mít vůbec lehké. Největší překvapení ovšem čeká Feminu Jones až na samotném konci dobrodružství. Jak to vše dopadne?

Cesta kolem světaCesta kolem světaCesta kolem světaCesta kolem světa


TOPlist