Letní scéna Harfa 2022

Jen počkej, zajíci!

Výpravná show na ledě pro celou rodinu
Jen počkej, zajíci!

Účinkují: Michal Nesvadba, Tomáš Verner
Autor: Alexej Kotěnočkin

Každý návštěvník akce musí mít platnou vstupenku, sezení dětí na klíně není dovoleno. Děti do 12 let mají slevu až 150 Kč nebo 100 Kč podle cenové kategorie vstupenek. Počet dětí připište do kolonky poznámka k objednávce.

Legendární postavičky Vlka a Zajíce z proslulého ruského animovaného seriálu Jen počkej, zajíci! ožívají v unikátní show na ledě. Velkovýpravná podívaná pro celou rodinu vznikla v přímé spolupráci s Alexejem Kotěnočkinem, synem Vjačeslava Kotěnočkina, původního autora slavných postaviček a jejich příběhů. Originální představení, v němž kromě původní hudby zazní také hity Karla Gotta, skupiny Kabát nebo Ivety Bartošové, nabízí krasobruslařskou podívanou se slavnými gagy hlavních postav: Vlka a Zajíce.

Jako mávnutím kouzelného proutku se ocitneme v nejrůznějších dramatických i komických momentech. Navštívíme Lunapark, kde se povozíme na Ruském kole. Pobavíme se u vystoupení kouzelníka a také se budeme trochu bát, když nás přepadnou piráti. Nebude chybět dobrodružství na Divokém západě. A kdo ví, třeba nás potká Baba Jaga a třeba bude nakonec i velká svatba.

Obrovská scéna, překrásné dekorace a více než 300 kostýmů jsou skutečnou pastvou pro oči. Scénu doplňuje velkoplošná projekce, kde mimo jiné uvidíte i scénky z původních dílů seriálu, které budou dotvářet příběh speciálně napsaný p. Kotěnočkinem pro naši lední show. Dějem provází živě Michal Nesvadba a dechberoucí krasobruslařská sóla předvede Tomáš Verner a další špičkoví krasobruslaři.

Vlk, Zajíc a jejich přátelé nám přinášejí představení pro všechny věkové skupiny s notoricky známými skladbami i novou speciálně připravenou hudbou, tancem a především špičkovým krasobruslením v podání více než 50 předních českých krasobruslařů včetně 10 dětských rolí.

Nenechte si ujít tuto show a spatřete oživlé legendární animované postavičky Vlka, Zajíce a jejich přátel!

Jen počkej, zajíci!Jen počkej, zajíci!Jen počkej, zajíci!Jen počkej, zajíci!Jen počkej, zajíci!