Letní scéna Harfa 2022

Jak se vám líbí

Komedie plná bláznivých situací, postav, přeměn, milostných zápletek
Jak se vám líbí

Účinkují: Stanislav Šárský, Marcel Školout, Jan Vápeník, Vladimír Polák, Michal Kavalčík, Ondřej Brett, Vojtěch Lipina, Marek Holý, Karel Čepek, Tomáš Savka, František Večeřa, Michal Čapka, Ondřej Malý, Aleš Juchelka, Jan Vápeník, Andrea Mohylová, Petra Lorencová, Lada Bělašková, Vendula Nováková, Vladislav Georgiev, Šimon Pliska
Autor: William Shakespeare
Režie: Michal Lang
Produkce: Agentura Schok
Délka: 180 min.

Představení se nikdy neruší předem, informace o konání produkce při nepříznivém počasí obdržíte přímo na místě. Pravidla pro zrušení představení a podmínky s postupem pro vracení vstupného najdete ZDE.

Z Ostravy přichází komedie plná bláznivých situací, postav, přeměn a milostných zápletek. Když rozzlobíte svého bratra a vévodu v jedné osobě, může se stát cokoli. Dokáže láska zvrátit lidskou zlobu a proměnit ji opět ve štěstí? Je pravdou, že „Celý svět je jeviště a všichni lidé na něm jenom herci“? Přijďte s námi tu záhadu rozluštit.

V letní komedii režiséra Michala Langa se můžeme těšit na Marka Holého, Andreu Mohylovou, Stanislava Šárského, Tomáše Savku (držitel Thálie za rok 2014), Michala Čapku, Michala Kavalčíka či Vladimíra Poláka. Scénograf Milan David a kostýmní výtvarník Tomáš Kypta tvoří spolu s režisérem ustálený tvůrčí tým, který je velkým příslibem výpravné a zábavné shakespearovské podívané.

Jak se vám líbíJak se vám líbíJak se vám líbíJak se vám líbíJak se vám líbí