V Paříži bych tě nečekala, tatínku

Pařížská dobrodružství sympatického venkovana
V Paříži bych tě nečekala, tatínku

Účinkují: Petr Nárožný, Jan Šťastný, Simona Postlerová, Týna Průchová, Jarmila Švehlová, František Skopal, Martin Sochor, Barbora Petrová, Jana Malá, Miroslava Pleštilová, Malvína Pachlová, Jan Čenský
Autor: Jean Barbier
Režie: Jan Novák
Produkce: Jana Hanzlíčková, Agentura Harlekýn
Délka: 120 min.
Vstupné: 399 - 599 Kč

Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.

Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery, a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

Komedie Jeana Barbiera (originální název „Ma fille travaille a Paris“) nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. V současné době nejznámější autor konverzačních komedií ve Francii je pokračovatelem tradice bulvárního divadla ve stylu Feydeau.

Na úpravě české verze se podílel Petr Nárožný.

03.05.2021V Paříži bych tě nečekala, tatínku – přeloženo ze 14.11.2020vstupenky19:00
PondělíPraha 9, Divadlo Gonghodin
03.08.2021V Paříži bych tě nečekala, tatínkuvstupenky20:00
ÚterýPraha 9, Letní scéna Harfahodin

Změna programu vyhrazena!

V Paříži bych tě nečekala, tatínkuV Paříži bych tě nečekala, tatínkuV Paříži bych tě nečekala, tatínkuV Paříži bych tě nečekala, tatínkuV Paříži bych tě nečekala, tatínku


TOPlist