Atlantida

Hitmuzikál s písněmi Miro Žbirky
Atlantida

Účinkují: Jan Kříž, Petr Novotný, Tomáš Savka, Michal Pleskot, Zbyněk Fric, Oldřich Smysl, Tomáš Löbl, Roman Tomeš, Michaela Doubravová, Alžbeta Bartošová, Marika Procházková, Marie Křížová, Věra Vodičková, Přemysl Pálek, Kateřina Steiner Pilecká, Charlotte Doubravová, Veronika Bošjaková, Juraj Bernáth, Martin Bačkovský
Autor: Ján Ďurovčík, Peter Pavlac, Miro Žbirka, Kamil Peteraj
Režie: Ján Ďurovčík

Tajemství bájného kontinentu Atlantidy nepřestává lidstvo vzrušovat už od starověku. Atlantida je nejspíš jenom legenda, sen, jehož obrysy rozmazal čas, ale má-li naše civilizace přežít, potřebuje sny, potřebuje ideály, potřebuje pocit, že ještě má smysl o se něco snažit.

V tej hĺbke je niečo z nás…“
(z textu Kamila Peteraje k písni Atlantida)

Tvůrci mimořádně úspěšného muzikálu Osmý světadíl přicházejí s dalším výjimečným hitmuzikálem Atlantida s nejznámějšími písněmi Mira Žbirky.

Písničky jednoho z největších hitmakerů československé pop music doprovázejí tajemný napínavý příběh skupiny mladých lidí na cestě za dobrodružstvím, která vždy bývá také cestou k poznání sebe sama. Ve skrytu duše se každý z účastníků výpravy vydává hledat něco jiného, postupně se pak místo bájné civilizace odkrývají jejich pečlivě střežená tajemství...

Muzikál Atlantida nabízí vedle hitů Mira Žbirky a strhujícího děje velkou, energií nabitou podívanou, kterou jsou inscenace režiséra a choreografa Jána Ďurovčíka pověstné. Už nástin příběhu prozrazuje, že Atlantida vyžaduje velmi neotřelé scénografické řešení. Herecký tým je opět sestavený z největších muzikálových talentů, za nimiž diváci na muzikály Divadla Kalich tak rádi chodí.

AtlantidaAtlantidaAtlantidaAtlantida