Mefisto

Znovu prožít mládí? Proč ne? Domluvte se s ďáblem!
Mefisto

Účinkují: Josef Vojtek, Jan Kříž, Jiří Zonyga, Petr Ryšavý, Ivana Korolová, Karolína Gudasová, Iva Marešová, Dita Hořínková, Michal Novotný, Tomáš Trapl, Hana Křížková, Renáta Podlipská, Rudolf Kubík, Ladislav Korbel, Lukáš Randák, Štěpán Klouček, Andrea Holá, Jitka Jirsová, Martin Pošta, Marco Salvadori, Jaromír Dulava, Martin Pošta, Miroslav Babuský, Rudolf Kubík
Autor: Daniel Barták, Zdeněk Zelenka, Boris Pralovszký
Režie: Filip Renč, Zdeněk Zelenka
Vstupné: 390 - 790 Kč

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.

A když kromě lásky, získává i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit…

Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí!

Velkolepě pojatý muzikál MEFISTO je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia.

10.12.2022Mefistovyprodáno14:00
SobotaPraha 1, Divadlo Hyberniahodin
10.12.2022Mefistovyprodáno18:00
SobotaPraha 1, Divadlo Hyberniahodin

Změna programu vyhrazena!

MefistoMefistoMefistoMefistoMefisto