Martin Maxa

Narozeninový koncert
Martin Maxa

Účinkují: Martin Maxa

Martin Maxa od mládí píše písničky, což ho v roce 2000 vyneslo na místo skokana roku v anketě Český slavík a hned vydal i své první CD - "C'est La Vie", což v překladu z fracouzštiny znamená "To je život". V roce 2001 vydal druhé CD s názvem "Zpovědnice".

Druhé album jakéhokoliv umělce je vždy pečlivě sledováno jak kritikou, tak i fanoušky. Dvojnásob to platí u Martina, který si během krátké doby dokázal získat srdce mnoha fanoušků. Na svém albu "Zpovědnice" dokazuje, že je opravdovým muzikantem. Hudba na tomto albu je daleko propracovanější a ucelenější, s moderním a citlivým aranžmá, která pak obklopuje a nechá vyniknout Maxovy texty. To vše dokazuje, že s úskalím druhé desky se Martin Maxa vypořádal více než dobře.

Po dvouleté pauze přichází Martin Maxa s třetím albem. Jedenáct autorských písní doplňuje jeden bonus, úspěšný duet s Helenou Vondráčkovou, který Martin napsal přímo pro ni. První ochutnávkou z nového alba, které dostalo název Desáté patro je píseň Slunce a voda. Letní píseň v latinskoamerickém rytmu. Martin Maxa nyní zpívá v obnovené verzi muzikálu Tři mušketýři -Buckingham.

Martin MaxaMartin MaxaMartin MaxaMartin Maxa


TOPlist