Natěrač

Úvodní stránka | Databáze pořadů | Databáze sálů | Obchodní podmínky | O nás | Kontakt |

Noc na Karlštejně - znovu na Karlštejně

Legendární muzikál
Noc na Karlštejně - znovu na Karlštejně

Účinkují: Daniel Bambas, Hana Holišová, Pavel Vítek, Jan Kříž, Regina Rázlová, Václav Knop, Miloslav Mejzlík, Ivana Korolová, Tomáš Smička, Petr Šudoma, Kunst Lukáš, Martin Hubeňák
Autor: Karel Svoboda
Režie: Václav Knop
Vstupné: 350 - 690 Kč

Magický hrad Karlštejn znovu ožije divadlem! Poprvé po 45 letech zde bude v limitované sérii 10 představení uveden muzikál Noc na Karlštejně s písněmi Karla Svobody a Jiřího Štaidla.

V představení účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, tv seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie. Těšit se můžete na všechny oblíbené hity jako Lásko má, já stůňu, Asi do věží, Hoja hoj a další. Nádvoří hradu vytváří pro představení nezaměnitelnou kulisu a přímo magickou atmosféru. Jedinečný zážitek umocňuje historické prostředí, kde skutečně působil Karel IV. a kde se natáčela slavná filmová předloha muzikálu.

V obci Karlštejn pohodlně zaparkujete na centrálním parkovišti, odkud procházkou dojdete podél mnoha restaurací na hrad Karlštejn. Vlakem se do Karlštejna dopravíte jak směrem z Prahy, tak od Berouna a Plzně.

Představení se koná pod širým nebem za každého počasí a o případném zrušení se rozhoduje až v době plánovaného začátku ve 20:00. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout, například z důvodu deště. Představení může být přerušeno (i opakovaně) a poté pokračovat. Vstupné se z důvodu deště nebo chladného počasí nevrací.

Pláštěnky budou v prodeji v místě konání představení.

01.09Noc na Karlštejně - znovu na Karlštejně - přeloženo z 10.8.2017vyprodáno20:00
PátekKarlštejn, Státní hrad Karlštejnhodin

Změna programu vyhrazena!
TOPlist