Letní scéna Harfa 2022

Lenka Filipová a hosté - Lenny a Sean Barry

Speciální hosté: LENNY a Sean Barry
Lenka Filipová a hosté - Lenny a Sean Barry

Účinkují: Lenka Filipová, Sean Barry, Lenny

Speciální hosté: LENNY a Sean Barry

Lenka Filipová je na české a slovenské kulturní scéně značkou hudební kvality a úspěchu. Její koncerty jsou plné emocí, virtuózních muzikantských výkonů a komunikace s publikem. Právem patří mezi nejžádanější interprety současnosti. V rámci koncertu věnovaného celé řadě úprav věhlasných skladeb pro klasickou kytaru zazní i úpravy lidových písní, šansonu, ukázky keltských skladeb i největší hity umělkyně.
 
Zpěvačka a skladatelka Lenny byla k hudbě vedena odmalička. Na svém kontě má dvě vydaná EP alba, několik účinkováni v televizi a v současné době studuje na hudební akademii v Londýně obor skladba. V anketě Zlatý slavík byla v roce 2013 nominována na Objev roku a v roce 2014 získala cenu Anděl v kategorii Objev roku.

Sean Barry je mladý anglický hráč na harfu, který své první album vydal již v deseti letech. Následovala četná vystoupení s rodnou kapelou „USHNA“. Sean se brzy stal, pro svůj osobitý styl a originální způsob improvizace, vyhledávaným umělcem. Hodně cestoval a Česká republika mu učarovala natolik, že se rozhodl tady zůstat.

Lenka Filipová a hosté - Lenny a Sean BarryLenka Filipová a hosté - Lenny a Sean BarryLenka Filipová a hosté - Lenny a Sean BarryLenka Filipová a hosté - Lenny a Sean Barry