Co vy na to, pane Šmoldasi?

Talk show
Co vy na to, pane Šmoldasi?

Účinkují: Ivo Šmoldas
Vstupné: 300 Kč

Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem.

Ivo Šmoldas

Známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.

Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté poezie. Později se zde vypracoval i do vysokých řídících pozic. Už v osmdesátých letech hojně přispíval do nejrůznějších literárních časopisů a vydal i několik básnických a publicistických knih. V devadesátých letech krátce působil jako ředitel v nakladatelství Columbus a později spoluzaložil soukromé vydavatelství Apsida.

V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou. V poslední době se ale odstává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadech, jakožto muž s pohotovými a vtipnými reakcemi.

23.05.2021Co vy na to, pane Šmoldasi? – přeloženo z 20.5., 14.10. , 8.12.2020 a 15.2.2021vstupenky19:00
NedělePraha 2, Divadlo U Hasičůhodin

Změna programu vyhrazena!

Co vy na to, pane Šmoldasi?Co vy na to, pane Šmoldasi?Co vy na to, pane Šmoldasi?Co vy na to, pane Šmoldasi?


TOPlist