Letní scéna Harfa 2022

Rocky

Strhující příběh outsidera
Rocky

Účinkují: Jan Kříž, Hana Holišová, Roman Vojtek, Markéta Procházková, Michaela Nosková, Milan Šteindler, Dagmar Zázvůrková, Kryštof Michal, Peter Pecha, Henrich Šiška, Jaromír Adamec, Martin Sobotka, Ernesto Čekan, Oldřich Kříž, Jaromír Holub, Jan Urban, Pavlína Matiová, Marie Křížová, Vendula Příhodová, Hana Mašlíková, Ondřej Novotný, Juraj Bernáth, Jiří Daniel, Petr Kutheil, Petr Ryšavý, LWFrenk, Luther Raphael Simon, Radim Flender, Martin Steiner, Zuzana Gamboa, Zora Hejdová, Vojtěch Bernatský, Petr Svěcený, Robert Záruba, Aleš Vogel, Christopher Mumba, Jean-Thierry d'Almeida
Autor: Stephen Flaherty, Lynn Ahrens
Režie: Christoph Drewitz

Show plnou adrenalinu produkuje tým úspěšné české verze Mamma Mia! ve spolupráci se Stage Entertainment. Režie se ujal zahraniční režisér Christoph Drewitz, který se podílel rovněž na zahraniční verzi tohoto muzikálu.

Rocky je strhující příběh outsidera, který dostal šanci a zvítězil sám nad sebou. Předlohou k muzikálové verzi se stal Oscarem oceněný nejlepší film roku 1976, jež odstartoval kariéru Sylvestera Stalloneho.

Inspirující lovestory o odvaze a vytrvalosti umocňuje originální hudba včetně hitparádových hitů „Eye of the Tiger“ a „Gonna Fly Now“, které byly nominovány na Oscara za nejlepší filmovou píseň. Velkolepou podívanou graduje vedle světelných efektů především unikátní scénografie, která v českých muzikálech dosud nebyla k vidění.

Muzikál ROCKY měl světovou premiéru v hamburském Operettenhaus a sklidil pozitivní recenze. Na základě německého úspěchu byl v dubnu 2014 uveden na newyorské Broadwayi, kde získal 4 nominace na cenu Tony, z nichž jednu – za originální scénografii – vyhrál.

Původní hudbu muzikálu ROCKY zkomponoval Stephen Flaherty, texty napsala Lynn Ahrens, slavný tandem oceněný cenou Tony. Autorem libreta je Thomas Meehan, který rovněž napsal předlohy k muzikálům The Producers a Hairspray. Autorem českých textů je Michael Prostějovský, který napsal slova k domácím verzím muzikálů Jesus Christ Superstar nebo Evita.

Zažijte na vlastní kůži sílu a napětí zápasu Rockyho a Apolla v Golden Circle z první ruky!

Jako opravdoví VIP diváci máte omezenou možnost využít vstupenek Golden Circle (cenová kategorie 1495 Kč), které vám umožní se stát součástí hlavní akce večera – během druhé poloviny představení se přesunete na vyhrazená místa na tribuně přímo na jevišti a zápas si tak můžete vychutnat na dosah ruky. Neváhejte a využijte této jedinečné divadelní výzvy!

Důležité upozornění – při přesazení na jeviště je nutné vyjít po schodech. Vstupenky v Golden Circle proto nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí.

RockyRockyRockyRocky