Queenie

Jedna z nejlepších Queen tribute kapel na světě ...
Queenie

Délka: 145 min.

Suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice a jedna z nejlepších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus.

To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem, kteří se rozhodli zopakovat úspěšný a vyprodaný koncert v Divadle Kalich, kam letos na jaře zavítali se svým skandinávským turné Forever.

I tentokrát se bude jednat o výjimečnou show, neboť půjde o oslavu života Freddie Mercuryho přesně v den smutného výročí jeho odchodu do hudebního nebe, od něhož uplyne 26 let.

Pódium jedné z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén není frontmanovi kapely neznámé, neboť se zde představil v hlavních rolích muzikálů Rent a Touha.

Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru.

Jako host koncertu v Divadle Kalich vystoupí sopranistka Petra Alvarez, sólistka Národního divadla.

Zavítejte na originální koncert evropské špičky revivalového žánru.

QueenieQueenieQueenieQueenieQueenie


TOPlist