Doktor Ox

Muzikálová komedie
Doktor Ox

Účinkují: Jiří Korn, Kateřina Brožová, Dita Hořínková, Petr Ryšavý, Ivana Korolová, Petra Vraspírová, Peter Pecha, Tomáš Trapl, Ernesto Čekan, Martin Pošta, Vlasta Korec, Jiří Zonyga, Ladislav Korbel, Františka Stropnická, Lukáš Randák, David Uličník, Ondřej Bábor, Tomáš Smička, Barbara Chybová, Aneta Dobešová, Anna Julie Slováčková, Andrej Hryc, Vanda Károlyi, Rudolf Kubík, Josef Vágner, Renáta Podlipská, Zbyněk Fric, Zuzana Holbeinová
Autor: Zdeněk Zelenka, Boris Pralovszký, Jiří Škorpík
Režie: Zdeněk Zelenka

Muzikálová komedie, ve které konečně každý může milovat koho chce!

Vtipná parodie na současný svět, který důvěrně známe, inspirovaná povídkou Julese Verna. Známe to všichni – sledujeme média, posloucháme zprávy, čteme články, sdílíme příspěvky a necháme se manipulovat, aniž bychom si toho všimli. Co je to za lidi?
Doktor Ox: „My? Přece lidé, kteří po staletí procházejí historií.“

Naše sebevědomí a vlastní rozum neslyšíme a přebíráme názory zvenčí, místo toho, abychom věřili hlavně sami sobě! A co když jsou tu mladí rebelové, kteří se nebojí, kteří jsou sami sebou a ukáží nám, že zdravý rozum, láska a sebevědomí mohou zvítězit nad manipulací a mocí!
Na motivy povídky Julese Verna, libreto a režie: Zdeněk Zelenka hudba: Jiří Škorpík, texty písní: Boris Pralovszký, choreografie: Ivana Hannichová, scéna: Petr Hloušek, kostýmy: Roman Šolc.

Doktor OxDoktor OxDoktor OxDoktor OxDoktor Ox