Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka

Kabaretní pásmo
Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka

Účinkují: Luděk Sobota, Jiří Krampol, Petr Jablonský, Miluše Voborníková, Viktor Sodoma, Jana Mařasová, Adriena Sobotová
Autor: Miloslav Šimek, Luděk Sobota, Jiří Krampol
Režie: Lukáš Sýkora
Délka: 120 min.
Vstupné: 299 - 449 Kč

Představení Zajíc v pytli svým názvem odkazuje ke známému televiznímu cyklu zábavných pořadů, který uváděl Miloslav Šimek v druhé polovině osmdesátých let nejprve s Luďkem Sobotou (Zajíc v pytli č. 1-4) a později s Jiřím Krampolem (Zajíc v pytli č. 5-12).

A tak jako televizní „Zajíci“ navazovali na úspěšné televizní Návštěvní dny, navazuje i naše představení na předchozí Návštěvní den u Miloslava Šimka, který hrajeme od roku 2014 před vyprodaným hledištěm v divadle Semafor i na zájezdech po celé ČR.

Zajíci v pytli si připomeneme další várku známých dialogů, písniček a scének z tehdejších představení Miloslava Šimka, na které se v předchozím Návštěvním dnu nedostalo.

01.12.2021Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimkazadáno19:00
StředaPraha 9, Divadlo Gonghodin
29.12.2021Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka – přeloženo z 20.10.2021vstupenky19:00
StředaPraha 6, Divadlo Semaforhodin

Změna programu vyhrazena!

Zajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na ŠimkaZajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na ŠimkaZajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na ŠimkaZajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na ŠimkaZajíc v pytli aneb Ze Soboty znovu na Šimka


TOPlist