Příště ho zabiju sám!

Římské noci

Příběh plný emocí a vášní ...
Římské noci

Účinkují: Simona Stašová, Oldřich Vízner
Autor: Franco D´Alessandro
Režie: Gregory Abels
Vstupné: 590 - 780 Kč

Poutavý a současně dojemný příběh dvou slavných lidí, italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse. Pojednává o jejich dlouhodobém a ryzím přátelství, o jejich láskách, radostech, vrcholech i pádech. Vše zarámováno do padesátých a šedesátých let 20. století.

Během svého pobytu v Římě se Williams konečně setká s herečkou, pro niž touží psát. Prakticky ihned najdou porozumění jeden pro druhého. Uprostřed Říma na terase Anny Magnani si Tennessee přilétává pravidelně načerpat dávku Annina humoru a nezkrotného temperamentu. Tady si nechává pofoukat své bolístky od silné a neporazitelné Anny, tady načerpává inspiraci pro svou další tvorbu a tady se s ní může smát i plakat.

Jedinečné a brilantní herecké výkony Simony Stašové a Oldřicha Víznera, přitažlivý děj plný silných emocí a vášní, smíchu a pláče, velkých zvratů, to všechno jsou „Římské noci“.

Tento pravdivý příběh dvou výsostných umělců a citlivých zranitelných duší vám určitě rozproudí krev v žilách a ještě dlouho po představení bude ve vás žít.

21.07.2019Římské nocivstupenky20:00
NedělePraha 1, Letní scéna Ungelthodin
22.07.2019Římské nocivstupenky20:00
PondělíPraha 1, Letní scéna Ungelthodin
02.08.2019Římské nocivstupenky20:00
PátekPraha 1, Letní scéna Ungelthodin

Změna programu vyhrazena!


Římské nociŘímské nociŘímské nociŘímské noci


TOPlist