Poslední ze žhavých milenců

Komedie Neila Simona
Poslední ze žhavých milenců

Účinkují: Simona Stašová, Petr Nárožný
Autor: Neil Simon
Režie: Zdeněk Kaloč
Délka: 140 min.
Vstupné: 480 Kč

Komedie patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Brodwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá díky mistrným dialogům.

Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po sedmadvacetiletém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: „Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!."

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.

17.03.2023Poslední ze žhavých milencůvstupenky19:00
PátekPraha 2, Divadlo U Hasičůhodin

Změna programu vyhrazena!

Poslední ze žhavých milencůPoslední ze žhavých milencůPoslední ze žhavých milencůPoslední ze žhavých milencůPoslední ze žhavých milenců