Voda (a krev) nad vodou

Muzikál se slavnými písněmi skupiny Elán
Voda (a krev) nad vodou

Účinkují: Zbyněk Fric, Roman Tomeš, Jan Kříž, Tomáš Löbl, Marie Křížová, Marianna Polyáková, Michaela Tomešová, Nikola Ciprová, Marika Procházková, Anna Vopletalová, Richard Pekárek, Jan Tenkrát, Martin Bačkovský, Michal Pleskot, Jan Fanta, Filip Hořejš, Viktor Novák, Martin Überall, Radim Flender, Jan Mikula, Petr Šudoma, Tereza Sokolíková, Viktorie Tandlerová, Dominika Čompová, Kateřina Kroupová, Klára Jelínková, Aneta Poláchová, Nikola Kubešová, Jana Yanna Rybníčková, Gabriela Stejskalová, Martin Císarz, Štěpán Köhler, Valentýn Pokorný, Karolína Beerová, Martina Ctiborová, Júlia Gombíková, Kateřina Górnioková, Veronika Šlapanská, Jan Adam, Lukáš Blažek, Matěj Cichra, Tomáš Drobil, Matěj Kupčík, Václav Procházka
Autor: Ján Ďurovčík, Peter Pavlac
Režie: Ján Ďurovčík
Délka: 195 min.
Premiéra:05.09.2019

Osm let po premiéře fenoménu jménem Osmý světadíl přichází druhý muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán Voda nad vodou.

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

Z ohromného množství hitů Elánů v představení zazní například Čaba neblázni, Sestrička z Kramárov, Si kočka, Tanečnice z Lúčnice, Nie sme zlí, Fero, titulní Voda čo ma drží nad vodou a v tomto výčtu bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho.

V hereckém obsazení najdete naše kolegy, na které chodíte už na Osmý světadíl, i nové talenty, čili opět prvotřídní muzikálové herce, zpěváky a tanečníky, jak je v našem divadle zvykem.

Voda (a krev) nad vodouVoda (a krev) nad vodouVoda (a krev) nad vodouVoda (a krev) nad vodouVoda (a krev) nad vodou