Tarzan

Muzikál s hity Phila Collinse
Tarzan

Účinkují: David Gránský, Vojtěch Drahokoupil, Peter Pecha, Dita Hořínková, Michaela Gemrotová, Josef Vojtek, Marián Vojtko, Ladislav Korbel, Martin Šemík, Petra Vraspírová, Ivana Korolová, Jaromír Dulava, Tomáš Trapl, Ernesto Čekan, Rudolf Kubík
Režie: Libor Vaculík
Délka: 150 min.

Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů s hity Phila Collinse v Divadle Hybernia.  Muzikál podle jednoho z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa.

Muzikál vznikl pro filmové studio Walt Disney a pro divadlo Broadway a dále byl úspěšně uváděn na dalších scénách v Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku, Filipínách.

Příběh líčí osudy potomka mladého anglického páru, kterého po tragické smrti jeho rodičů vychová pralesní opice a který se brzy díky své síle a důvtipu stane nejmocnějším tvorem džungle. Jeho dobrodružný život v korunách stromů obrátí naruby expedice profesora Portera, který přijel do africké džungle studovat život goril.

Tarzan si poprvé uvědomí, že je člověk a jeho prozření je umocněno opětovanou láskou k profesorově dceři Jane. Vrátí se Tarzan pod vlivem lásky do civilizace s mladou Američankou Jane? Pro kterou rodinu se rozhodne? 

V řadě 14. a 15. sedadla 10-15 je umístěn zvukový pult.

Všechna páteční představení muzikálu Tarzan ( pouze páteční představení ) jsou s anglickými titulky. Vstupenky pro dobrou viditelnost titulků doporučujeme zakoupit do 13. -23.řady nebo na balkon.

TarzanTarzanTarzanTarzanTarzan