Hra, která se zvrtla

Mysteriózní komedie
Hra, která se zvrtla

Účinkují: Karel Heřmánek ml., Dana Morávková, Anežka Rusevová, Nikol Kouklová, Viktor Dvořák, Josef Carda, Václav Rašilov, Tomáš Havlínek, Petr Pospíchal, Petr Macháček, Jan Řezníček, Stanislav Lehký
Autor: Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields
Režie: Karel Heřmánek
Premiéra:13.09.2019
Vstupné: 350 - 800 Kč

Popis této mysteriózní komedie se dá jen těžko vyjádřit slovy, neboť je to smršť nepředvídatelných situací, se kterými se herci pokoušejí vyrovnat zoufalou snahou dovést představení do konce.

Divadlo se rozhodlo uvést drama o mysteriózní vraždě z r. 1920, ale jak titul napovídá, všechno, co se mohlo pokazit, se pokazilo… Přes všechny četné neuvěřitelné nehody, kdy vše a všichni kolabují, se představení dopracuje k závěrečné oponě, aby poté sklidilo fantastický úspěch a ovace.

Navzdory neuvěřitelným malérům a dechberoucím katastrofám dohrajeme vždy až do konce.

Hra je již tři roky absolutním trhákem londýnského West Endu. v roce 2015 získala ocenění „Olivier Award for Best New Comedy“. Po úspěšném turné po Austrálii v současné době dobývá Broadway v New Yorku, kdy obdržela ceny „BrodwayWorld UK Winner“ a „WhatsOnStage Award Winner“ jako nejlepší komedie.

Hra slaví úspěchy i v zahraničí a např. v Paříži obdržela cenu „Moliére“ za nejúspěšnější komedii roku.

Hra The Play That Goes Wrong / Hra, která se zvrtla byla poprvé uvedena souborem Mischief Theatre pod titulem The Murder Before Christmas / Vražda před Vánocemi v divadle Old Red Lion v Londýně 4. prosince 2012.

V září 2014 se hra přesunula do divadla Duchess na londýnském West Endu. Představení je v produkci Kenny Wax Ltd. a Stage Presence Ltd.

13.04.2023Hra, která se zvrtlavstupenky19:00
ČtvrtekPraha 1, Divadlo Bez zábradlíhodin
14.04.2023Hra, která se zvrtlavstupenky19:00
PátekPraha 1, Divadlo Bez zábradlíhodin
15.04.2023Hra, která se zvrtlavstupenky17:00
SobotaPraha 1, Divadlo Bez zábradlíhodin

Změna programu vyhrazena!

Hra, která se zvrtlaHra, která se zvrtlaHra, která se zvrtlaHra, která se zvrtlaHra, která se zvrtla