Cesta do středu Země

On-line vysílání
Cesta do středu Země

Účinkují: Libor Jeník
Produkce: Lukáš Sýkora
Délka: 566 min.
Premiéra:06.11.2020

Dobrodružný román od zakladatele žánru vědecko-fantastické literatury Julese Vernea!

Profesor Otto Liddenbrock objeví starou knihu, která skrývá zašifrovaný rukopis psaný runami. Jedná se o popis cesty vedoucí do středu Země. Profesor se na tuto cestu vydává se svým synovcem Axelem a průvodcem Hansem.

Do hlubin Země sestupují po jícnu sopky, objevují podzemní moře, prochází geologickými obdobími a sledují vývoj života v oblastech, o jejichž existenci mnoho vědců pochybuje. Pozorují boj nebezpečných pravěkých oblud a jejich zkušenost se střetává s mnoha vědeckými teoriemi o nemožnosti života pod zemí. Nachází vzácné prehistorické pohřebiště, které skrývá mnoho přelomových objevů.

Několikrát se ocitají v nebezpečí života, díky hrůzné bouři, nedostatku vody a nebezpečným živočichům. Zpět na zem se dostávají díky výbuchu sopky, která je dopravila zpátky s valící se lávou. Středu Země nedosáhli, ale jejich cesta přesvědčila skeptické vědce o možnosti života pod povrchem Země.

Divadlo pohádek přináší tento román v nezkrácené podobě jako četbu na pokračování v podání herce Libora Jeníka.

Audioknihu Cesta do středu Země vysíláme každý pátek od 18.00 hod. na našem YouTube kanálu.

Pokud byste nás chtěli podpořit, staňte se odběrateli, řekněte o našem projektu svým známým, nebo si zakupte dobrovolnou vstupenku, jejíž odkaz naleznete níže.

Za jakoukoliv formu podpory předem děkujeme!

Knihu Cesta do středu Země si můžete koupit se slevou 10% v našem e-shopu.

 

ODVYSÍLÁNO: