Sherlock Holmes

Slavné případy nejlepšího detektiva všech dob!
Sherlock Holmes

Účinkují: Libor Jeník, Kryštof Nohýnek, Eliška Jansová, Jana Galinová, Petr Erlitz, Lenka Lavičková, Petr Kozák, Michal Žižka
Autor: Arthur Conan Doyle
Režie: Lukáš Sýkora
Premiéra:25.02.2022

Nejlepší detektiv všech dob Sherlock Holmes a jeho věrný pomocník doktor Watson vyrážejí z londýnské Baker Street 221B řešit své případy.

Naše nová audiokniha z projektu Poslouchej knihy CZ se těm předchozím trochu vymyká. Nepůjde totiž o četbu, ale pokusili jsme se spíše o „rozhlasovou hru“, kde je děj z větší části rozepsán do dialogů za účasti více interpretů.

Prozatím máme připravenu první povídku Skandál v Čechách, která je rozdělena na pět částí a začneme ji vysílat od 25.2. do 25.3.2022 každý pátek vždy v 18.00 hod.

Po jejím odvysílání se pak podle vašich ohlasů (počtu shlédnutí, lajků, komentářů, ale i dobrovolných příspěvků, které nám pomáhají projekt financovat) rozhodneme, jestli budeme v této sérii pokračovat tímto způsobem dál či nikoliv.

Pokud byste nás chtěli podpořit, staňte se odběrateli, řekněte o našem projektu svým známým, nebo si zakupte dobrovolnou vstupenku, jejíž odkaz naleznete níže.

Za jakoukoliv formu podpory předem děkujeme!

ON-LINE VYSÍLÁNÍ DIVADLA POHÁDEK:

 

ODVYSÍLÁNO: