Normální debil 2

Osmdesátky aneb Kalendárium
Normální debil 2

Účinkují: David Macháček, Martin Vrtáček, Anna Pospíchalová, David Vaculík
Autor: Robert Bellan
Režie: Robert Bellan
Délka: 120 min. (včetně 20 min. přestávky)
Premiéra:13.09.2020

Volné pokračování divadelního bestseleru Roberta Bellana, odehrávající se tentokrát v socialistických letech osmdesátých. Spolu s hlavním hrdinou zažijeme gymnaziální lásku, herecké angažmá, vojnu, discopříběh, romské tance i sametovou revoluci. Opět nebude chybět dobová pop music a vysílání Československé televize. A možná přijde i kouzelník ... a Saskia Burešová.

Když jsme na začátku roku 2020 zkoušeli představení Normální debil (jako třetí divadlo po Uherském Hradišti a Pardubicích), připravoval jeho autor a režisér Robert Bellan do Uherského Hradiště již druhý díl. A tehdy jsme si řekli, dva roky jsou tak akorát, první díl se mezitím docela vyhraje, uděláme dvojku v roce 2022. Dokonce jsme měli vymyšlené i krásné datum premiéry: Normální debil 2 – 22.02.2022.

Bohužel koronavirus rozhodl jinak. První díl jsme stačili odehrát 5x a přišel první lockdown, v létě a zkraje podzimu 2020 jsme odehráli dalších pár představení a přišel druhý lockdown, tentokrát mnohem delší. Od loňského léta sice již hrajeme, ale těch představení není zdaleka tolik, kolik jich bývalo dříve. A proto jsme se rozhodli pražskou inscenaci Normálního debila 2 prozatím odložit.

Abychom však diváky, kteří jsou na pokračování příběhu zvědaví, neochudili, rozhodli jsme se, že na Letní scéně Harfa odehrajeme letos v létě jedno exkluzivní představení Normálního debila 2 v podání souboru z Uherského Hradiště.

Pokud tedy jste zvědaví na další průšvihy Norberta Intribuse, přijďte se podívat ve středu 20.7.2022 na Letní scénu Harfa.

 

Normální debil 2Normální debil 2Normální debil 2Normální debil 2Normální debil 2