Příště ho zabiju sám!

Když ty, tak já taky, miláčku!

Komedie o zdánlivě neškodné nevěře
Když ty, tak já taky, miláčku!

Účinkují: Ivana Andrlová, Lucie Zedníčková, Adéla Gondíková, Veronika Jeníková, Jana Zenáhlíková, Ludmila Molínová, Hana Igonda Ševčíková, Olga Želenská, Petr Pospíchal, Zbyšek Pantůček, Vladislav Beneš, Marcel Vašinka, Petr Gelnar, Martin Sobotka
Autor: Marc Camoletti
Režie: Vladislav Beneš

Marc Camoletti, je jeden z nejúspěšnějších francouzských autorů současnosti. Naší společností Háta je již uváděn potřetí. Opět se setkáme se zápletkami, každému asi důvěrně známými z vlastního manželství. Je podvečer. Byt dobře situovaných manželů. Je to dvojice, která spolu žije řádku let a pomalu jí hrozí nuda. Rozhodnou se, že si zpestří život nevěrou. Jsou končiny, kde v těchto chvílích hrozí krveprolití, rozvody, nebo alespoň kravál. My jsme však v Paříži a náš příběh napsal právě pan Camoletti, který z banálních situací spřádá hry, které šumí jako šampaňské. Hry, které překvapují. Hry, které baví. Přejeme příjemnou zábavu.


Když ty, tak já taky, miláčku!Když ty, tak já taky, miláčku!Když ty, tak já taky, miláčku!Když ty, tak já taky, miláčku!


TOPlist