Touha

Nic není dost velkej cíl, aby ses nepokusil ...
Touha

Účinkují: Markéta Procházková, Heňo, Roman Pomajbo, Rudolf Hrušínský ml., Roman Tomeš, Michael Kluch, Tomáš Savka, Radka Fišarová, Jan Žampa, Oldřich Smysl, Michal Pleskot, Michal Slaný, Matouš Rajmont, Zbyněk Fric, Juraj Bernáth, Barbara Chybová, Jana Sochůrková, Petr Šudoma, Peter Veslár, Filip Gröger, Petr Novotný, Martin Pešek
Autor: Daniel Landa, Mirjam Landa, Ondřej Soukup
Režie: Mirjam Landa

Každý z nás po něčem touží. Po lásce, penězích, uznání, kariéře, slávě, štěstí... O některých svých touhách nepřestáváme hovořit, jiné se zdráháme přiznat i sami sobě. Touha je zkrátka tím nejsilnějším citem, jenž nás žene dál. Stačí se jen rozhodnout. A opravdu chtít. Protože "nic není dost velkej cíl, aby ses nepokusil..."

Muzikál Touha Mirjam a Daniela Landových volně vychází z filmového hitu Kvaska.

Příběh z muzikálového zákulisí prošel cestou z filmového plátna na divadelní jeviště řadou významných změn, v divadle také zazní mnohem více muziky než v kině. Navíc velký prostor tentokrát dostane tanec. „Chci, aby Touha byla do značné míry taneční představení. Představuji si i scény ryze taneční, hodlám zapojovat step. Proto také spolupracuji s choreografem Pavlem Strouhalem, který patří k absolutní špičce,“ říká autorka námětu, libreta a režisérka Mirjam Landa.

TouhaTouhaTouhaTouha