Sugar (Někdo to rád horké)

Hudební komedie na motivy slavného filmu
Sugar (Někdo to rád horké)

Účinkují: Jana Švandová, Aneta Krejčíková, Martin Písařík, Lukáš Pečenka, Václav Svoboda, Zdeněk Palusga, Zdeněk Maryška, Karel Jirák, Gustav Hašek, Jan Fanta, David Voráček, Jan Bursa, Václav Muška, Andrej Mikulka, Josef Zýka, Adam Lukáš, Barbora Mošnová, Marta Falvey Sovová, Vanda Chaloupková, Radka Krninská, Eliška Nezvalová, Martina Šťastná, Ladislav Trojan, Dalimil Klapka, Anna Fialová, Bronislav Kotiš, Richard Pekárek, Daniel Ondráček, Petr Veselý, Petr Kolman
Autor: Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
Režie: Radek Balaš
Délka: 170 min.
Vstupné: 459 - 699 Kč

Světoznámý muzikál, který vznikl podle scénáře k legendárnímu filmu Někdo to rád horké. Co všechno se může stát, když si dva muzikanti hrají s gangstery na schovávanou... Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku.

Když na sklonku 50. let přišel režisér a scénárista Billy Wilder za slavným filmovým producentem Davidem Selznickem s námětem na scénář, který v sobě kombinuje žánr gangsterky a komedie, producent nápad rázně zamítl s tím, že tohle spojení „rozhodně nemůže fungovat“. Naštěstí Billy Wilder producenta neposlechl a natočil geniální nesmrtelnou hudební komedii Někdo to rád horké. Na základě tohoto úspěšného snímku vznikla divadelní muzikálová podoba z pera trojlístku scénáristy Petera Stonea, skladatele Julea Stynea a textaře Boba Merilla. Muzikál byl poprvé uveden na Brodwayi v roce 1972 a stal se hitem divadelních scén po celém světě.

Divadelní text Sugar (Někdo to rád horké) vznikl podle filmového scénáře B. Wildera a I. A. L. Diamonda k filmu Some like it hot - Někdo to rád horké, na námět R. Thorenena.

Sugar (Někdo to rád horké)Sugar (Někdo to rád horké)Sugar (Někdo to rád horké)Sugar (Někdo to rád horké)Sugar (Někdo to rád horké)


TOPlist