Robin Hood

Přichází legenda legend
Robin Hood

Účinkují: Jan Kříž, Lucia Soukupová, Kamil Střihavka, Martin Pošta, Zdeněk Podhůrský, Leona Machálková, Radka Pavlovčinová, Petr Dopita, Petr Opava, Jiří Zonyga, Antonín Moravec, Alžbeta Stanková, Michaela Doubravová, Marie Křížová, Jan Karásek, Bedřich Levý, Michal Pleskot, Petr Novotný, Lukáš Kantor, Filip Gröger, Richard Tesařík, Petr Šudoma, Oldřich Smysl, Vojtěch Vlasák, Daniela Lebedová, Anna Dvořáková, Zuzana Herényiová, Linda Hloušková, Jan Bačkovský, Zuzana Savková, Adéla Hájková, Valentýn Pokorný, Filip Hájek
Autor: Ondřej Soukup, Gabriela Osvaldová
Režie: Ján Ďurovčík
Délka: 180 min.

Muzikál Robin Hood je ojedinělým projektem hned z několika důvodů. Předcházela mu velká talentová show Prima TV Cesta ke slávě, jejíž vítězové skutečně získali hlavní role Robina a Mariany. Diváci tak ještě před premiérou nahlédnou do zákulisí příprav nového výpravného muzikálu a poprvé v historii budou mít také možnost spolu s tvůrci a producentem Michalem Kocourkem rozhodnout o nových talentech, kteří se v Divadle Kalich postaví mezi zkušené muzikálové hvězdy.

Osvědčený tvůrčí tandem Ondřej Soukup - Gabriela Osvaldová společně s mezinárodně uznávaným režisérem a choreografem Jánem Ďurovčíkem je pro publikum zárukou skvělých melodií, chytrých i vtipných textů a neotřelého režijního, scénického a choreografického pojetí. Samotné téma muzikálu samozřejmě slibuje skvělou zábavu pro všechny věkové kategorie diváků.

Robin HoodRobin HoodRobin HoodRobin HoodRobin Hood