Letní scéna Harfa 2022

Na ležáka - to nejlepší z Na stojáka!

Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek
Na ležáka - to nejlepší z Na stojáka!

Pořad NA STOJÁKA - realizovaný v produkci filmového kanálu HBO - se zrodil před čtyřmi roky. Originální česká "stand-up comedy" vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. Slavným americkým příkladem byl komik Lenny Bruce, kterého ve známém filmu Boba Fosse ztvárnil Dustin Hoffman.

Stand up comedy čili sólové výstupy bavičů, specialita angloamerických barů, je snad nejkrutějším testem komiků. Na rozdíl od televizních estrád tu nikdo nevelí publiku, kdy má vděčně reagovat, herci se nemohou opřít o Zlaté slavíky ani o baletky. Kdo nedokáže, aby divák zvedl od sklenky, natož odložil doutník a zaplácal, je vyřízen," napsala o tomto specifickém žánru Mirka Spáčilová.

Music club&bar otevřen od 19:00 hodin, program od 20:00 hodin.

POZOR: Bez rezervace míst k sezení - proveďte na info@phenomen.cz - platí zakoupené vstupenky v prostorách klubu pouze na STÁNÍ!!!

Na ležáka - to nejlepší z Na stojáka!Na ležáka - to nejlepší z Na stojáka!Na ležáka - to nejlepší z Na stojáka!Na ležáka - to nejlepší z Na stojáka!