Letní scéna Harfa 2022

Dan Bárta & Robert Balzar Trio

Koncert
Dan Bárta & Robert Balzar Trio

Účinkují: Dan Bárta, Robert Balzar, Stanislav Mácha, Jiří Slavíček
Produkce: Studio DVA
Vstupné: 389 - 1500 Kč

Stylově patří toto spojení někam na pomezí jazzu a popu, jejich společná tvorba je navíc částečně konceptuální a syntetická. Sestava Robert Balzar Tria se několikrát obměňovala až k dnešní podobě, kdy jej tvoří kontrabasista Robert Balzar, pianista Jiří Levíček a hráč na bicí nástroje Kamil Slezák. Dan Bárta s uskupením spolupracuje od roku 1999, jejich dílo i oni sami byli mnohokrát oceněni výročními hudebními cenami. Kromě své domoviny vystupovali úspěšně v řadě evropských zemí, tak i v USA.

Na koncertě zazní nové písně z připravovaného alba, které bude Dan s Robert Balzar Triem průběžne nahrává v New Yorku, v Sear Sound Studiu, s renomovaným zvukařem Jamesem Farberem. Samozřejmě zahrají také písně ze společného akustického CD s názvem THEYORIES. Jedná se o vlastní úpravy skladeb interpretů, jako jsou: Björk, The Police, Jamiroquai, AC/DC.

21.08.2022Dan Bárta & Robert Balzar Triovstupenky20:00
NedělePraha 2, Letní scéna Vyšehradhodin

Změna programu vyhrazena!

Dan Bárta & Robert Balzar TrioDan Bárta & Robert Balzar TrioDan Bárta & Robert Balzar TrioDan Bárta & Robert Balzar TrioDan Bárta & Robert Balzar Trio