Osmý světadíl

Největší hity legendární kapely Elán
Osmý světadíl

Účinkují: Michaela Doubravová, Tomáš Savka, Kateřina Steiner Pilecká, Tomáš Löbl, Roman Tomeš, Zbyněk Fric, Jan Kříž, Alžbeta Stanková, Marie Štěchová, Michal Pleskot, Juraj Bernáth, Antonín Moravec, Zuzana Herényiová, Linda Huňáčková, Gloria Fricová, Zdeňka Pijanová, Barbora Danzerová, Eva Miškovič, Denisa Kubášová, Kamila Mottlová, Martin Bačkovský, Petr Novotný, Oldřich Smysl, Jan Tenkrát, Peter Veslár, Petr Šudoma, Tomáš Sloupský, Jan Révai
Autor: Boris Filan, Peter Pavlac, Ján Ďurovčík
Režie: Ján Ďurovčík
Délka: 180 min.

Největší hity legendární československé kapely Elán poprvé na divadelním jevišti!

Písně, které jsou kultovní už pro dvě generace fanoušků, provázejí poutavý příběh o lásce, touze a pominutelnosti okamžiku štěstí. Kromě osvědčených i nových hitů nejúspěšnější československé skupiny všech dob se diváci mohou těšit na hvězdné obsazení a energickou show v režii a choreografii Jána Ďurovčíka, jehož inscenace se těší přízni publika a respektu kritiků doma i v zahraničí.

Nejslavnější písničky skupiny Elán doprovázejí příběh ze současnosti. Mladá dívka se zřekne rodiči podporovaného vztahu s mužem z lepších kruhů a s novým přítelem se poddává upřímné touze bez ohledu na společenské předsudky, zdraví či důsledky. Jejich milenecká idyla sice dosáhne naplnění, ovšem štěstí může být pomíjivé… Děj muzikálu je volně inspirovaný románem francouzského dramatika Alexandra Dumase ml. Vznešenost odvrácené tváře osudu povyšuje příběh o dámě s kaméliemi na nadčasový příběh lásky.

Osmý světadílOsmý světadílOsmý světadílOsmý světadíl