Letní scéna Harfa 2022

Zkrocení zlé ženy

Komedie o věčném souboji mužů a žen
Zkrocení zlé ženy

Účinkují: Tatiana Vilhelmová, Roman Zach, Oldřich Vízner, Lucie Štěpánková, Pavel Kikinčuk, Jiří Černý, Vladimír Marek, David Novotný, Vojtěch Dyk, Matouš Ruml, Michal Kern, Petr Vančura, Jan Novotný, Zdeněk Hruška, Lenka Zbranková, Jana Stryková, Tereza Vilišová, Radovan Klučka, Tomáš Kobr, Jindřich Nováček
Autor: William Shakespeare
Režie: Daniel Špinar
Produkce: Agentura Schok
Délka: 135 min.

Představení se nikdy neruší předem, informace o konání produkce při nepříznivém počasí obdržíte přímo na místě. Pravidla pro zrušení představení a podmínky s postupem pro vracení vstupného najdete ZDE.

Jiskřivá komedie o věčném souboji mužů a žen s Romanem Zachem a Tatianou Vilhelmovou, kterou v roli Kateřiny alternuje Jana Stryková. V dalších rolích vystupují Vojtěch Dyk (alternuje Matouš Ruml), David Novotný, Pavel Kikinčuk (alternuje Oldřich Vízner), Lucie Štěpánková (alternuje Tereza Vilišová) a další. Dvě sestry, dva ženské principy, podnikaví nápadníci a jeden neohrožený krotitel. Namlouvací rituály v přímém přenosu. Bujará divadelní fraška nebo genderově nekorektní text o manželství? Návrat k ženství jako poslední krok k celosti moderní emancipované ženy. Divoká Kateřina, dobrodružný Petruchio, sladká Bianca a trojice vynalézavých ctitelů. Záměny, převleky, slovní hrátky a přestřelky samců a samiček. Příběh o zkrocení ženy, které je ve skutečnosti jejím zrozením. Hra o tom, že lásce neporučíš a někdy není zas tak špatné, když se žena nebojí být ženou a muž mužem. Režie Daniel Špinar.

Zkrocení zlé ženyZkrocení zlé ženyZkrocení zlé ženyZkrocení zlé ženyZkrocení zlé ženy