Mamma Mia!

Exkluzivních 23 představení
Mamma Mia!

Účinkují: Alena Antalová, Leona Machálková, Daniela Šinkorová, Hana Holišová, Ivana Korolová, Petra Vraspírová, Michael Foret, David Gránský, Jan Kopečný, Tomáš Smička, Petr Kotvald, Pavel Vítek, Tomáš Trapl, Petr Kolář, Oldřich Kříž, Bořek Slezáček, Bronislav Kotiš, Jiří Langmajer, Roman Vojtek, Radka Fišarová, Adéla Gondíková, Olga Lounová, Michaela Nosková, Jitka Asterová, Jaroslava Kretschmerová, Hana Křížková, a další ...
Autor: Catherine Johnson, Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Stig Andreson
Režie: Antonín Procházka
Délka: 150 min.

MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA v jedinečné české verzi, kterou v Kongresovém centru Praha vidělo přes 280.000 diváků, se nyní v obnovené premiéře vrací na jeviště Kongresového centra na exkluzivních 23 představení.

Těšit se můžete na největší hity jako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Qeen nebo Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka.

MAMMA MIA! je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Uvedl se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků a vydělal přes 2 miliardy dolarů. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hrály ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, a další.

Příběh vypráví o životě na malém řeckém ostrově. V předvečer své svatby pozve Sophie, v touze poznat svého pravého otce, tři muže, kteří se před 20 lety mihli životem její matky. Toto nečekané setkání po letech přinese nejednu komickou situaci…

Zcela nové uvedení tohoto muzikálového hitu mělo premiéru v prosinci 2014. Samozřejmostí je živý orchestr a velkolepá výprava. To vše pod taktovkou ostříleného českého režiséra Antonína Procházky.

Muzikál je obsazen elitou české muzikálové scény.

Mamma Mia!Mamma Mia!Mamma Mia!Mamma Mia!


TOPlist