Wow

Černé divadlo / Black Light Theatre
Wow

Účinkují: Václav Procházka, Michal Lavrovič, Lucie Janíčková, Miloslav Šturc, David Stránský, Lucie Vrbová, Ekaterina Zhigunova, Denisa Procházková, Šárka Bočková, Jana Vránová, Kateřina Stupecká, Petra Záleská, Ivana Sikorová, Lucie Hromádková, Igor Kolva, Petr Kříž, Roman Malý, Petr Holub, Marián Fiedler, David Vojáček, Vojta Budera
Délka: 65 min.

Představení právě začíná a krásná hudba napsaná jedním z největších holywoodských skladatelů v podání filharmonického orchestru z Los Angeles Vás chytne za srdce a nepustí. Vítejte ve světě mořských panen, ve světě, v němž příroda dává najevo svou moc a v němž se kytice květů oddávají tanci. Vítejte ve světě beze slov. Ve světě, který vám bude vyprávět univerzální příběh o jednom dítěti.

Diváci jsou v průběhu představení vtaženi zpátky do dětských let a jsou přinuceni ovládnout svůj strach, neboť jen tak jsou schopni dospět až na samotný konec představení. V tomto velkolepém představení, které kombinuje tradiční postupy a novodobé pyrotechnické efekty, dosahuje magie černého divadla (které bylo utvářeno a dozrávalo v Česku) svého vrcholu. Představení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Ke konci představení sami snadno pochopíte, proč nese právě název WOW.

WowWowWowWow