Letní scéna Harfa 2022

Lenka Filipová: Vánoční koncert

Vánoční koncert plný nejznámějších hitů
Lenka Filipová: Vánoční koncert

Účinkují: Lenka Filipová, Lenny
Produkce: Studio DVA

V rámci vánočního koncertu se smyčci nabídne česká zpěvačka, šansoniérka, kytaristka a hudební skladatelka v jedné osobě svoje nejznámější hity. Chybět nebudou ani tradiční vánoční písně.

speciální host: LENNY

Lenka Filipová je na české a slovenské kulturní scéně značkou hudební kvality a úspěchu. Její koncerty jsou plné emocí, virtuózních muzikantských výkonů a komunikace s publikem. Právem patří mezi nejžádanější interprety současnosti. V rámci koncertu věnovaného celé řadě úprav věhlasných skladeb pro klasickou kytaru zazní i úpravy lidových písní, šansonu, ukázky keltských skladeb i největší hity umělkyně.
 
Zpěvačka a skladatelka Lenny byla k hudbě vedena odmalička. Na svém kontě má dvě vydaná EP alba, několik účinkováni v televizi a v současné době studuje na hudební akademii v Londýně obor skladba. V anketě Zlatý slavík byla v roce 2013 nominována na Objev roku a v roce 2014 získala cenu Anděl v kategorii Objev roku.

Lenka Filipová: Vánoční koncertLenka Filipová: Vánoční koncertLenka Filipová: Vánoční koncertLenka Filipová: Vánoční koncertLenka Filipová: Vánoční koncert