Žena Vlčí mák

Herecký koncert Hany Maciuchové!
Žena Vlčí mák

Účinkují: Hana Maciuchová
Autor: Noele Chatelet
Režie: Jaromír Janeček
Délka: 80 min.
Vstupné: 299 - 399 Kč

Hra je monologem starší dámy, která prožívá ve věku, kdy se většina jejich vrstevnic už dávno smířila s šedí, jednotvárností a osamělostí zbytku života, nečekané citové vzplanutí, neuvěřitelnou, ostýchavou, dychtivou a stejně intenzivně opětovanou lásku k muži ještě o deset let staršímu, než je ona sama. V dnešní době tvrdého kultu mládí a povrchní, fyzické krásy, kdy je věk a zkušenost handicapem, jde o téma velmi aktuální. I „starý“ člověk ještě žije a možná vás překvapí jak!

„Je to o období života, kdy moje hrdinka sama říká, že smrt už neděsí. V té době potká lásku – a jak se zbystří smysl, jak se najednou naplní život!“ podotýká k inscenaci Maciuchová.

Každému, kdo má rád Hanu Maciuchovou. Každému, kdo má rád kvalitní divadlo. Každému, kdo se rád v divadle zasměje. Každému, kdo si rád v divadle popláče. Každému, kdo má rád silné příběhy o lásce. Každému dříve narozenému člověku, který si myslí, že už má život za sebou. A vlastně i každému později narozenému člověku, který se snaží pochopit jednání starších lidí.

26.02.2020Žena Vlčí mákvstupenky19:00
StředaPraha 9, Divadlo Gonghodin
21.04.2020Žena Vlčí mák - poslední představenívstupenky19:00
ÚterýPraha 9, Divadlo Gonghodin

Změna programu vyhrazena!


Žena Vlčí mákŽena Vlčí mákŽena Vlčí mákŽena Vlčí mák


TOPlist