Letní scéna Harfa 2022

Chippendales

Chipendales opět rozvášní české ženy!
Chippendales

Účinkují: Kevin Cornell, Chaun Thomas, Bryan Cheatham, Bill Jeffrey, Jonny Howes, David Abrams, Jace Crispin, James Davis, Jaymes Vaughan, John Rivera, Juan DeAngelo, Kenny King, Kris Davis, Kyle Efthemes, Nate Estimada, Nahna Minor

Dámy pozor, 4.října 2012 se po dvouleté odmlce vrátí do Prahy vyhlášený pánský taneční soubor CHIPPENDALES!

"Neustále na naší show pracujeme, aby šla s dobou a držela krok se současnou pop kulturou. Tanečníci jsou typově natolik odlišní, že si tu svého favorita najde každá žena od 18 do 80 let. Naše představení nabízí kombinaci koncertu, broadwayské show a revue ve stylu Las Vegas. Chippendales jsou bez nadsázky tím nejlepším, co zábavní průmysl ženám nabízí" vyvětluje popularitu Chippendales jejich přední tanečník Kevin Cornell.

A jeho kolega David Abrams k tomu dodává: "Navíc jsme byli první a kdokoliv další už bude jen naší imitací. Originál je vždy jen jeden a v tomto případě jsou to Chippendales."

Proto, dámy, odhoďte zbytečné předsudky a přijďte se samy přesvědčit, v čem tkví kouzlo Chippendales, kterému v Čechách propadly již tisíce žen. 4.října 2012 bude v Divadle Hybernia tento sexy soubor tančit jen pro vás.

ChippendalesChippendalesChippendalesChippendales