Kalendář akcí

Audiokniha

03.03.2024 Hans Christian Andersen – Divoké labutě (3/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
06.03.2024 Syn lovce medvědů – 06. Syn lovce medvědů (1/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
10.03.2024 Božena Němcová – Šternberk (1/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
13.03.2024 Syn lovce medvědů – 07. Syn lovce medvědů (2/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
17.03.2024 Božena Němcová – Šternberk (2/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
20.03.2024 Syn lovce medvědů – 08. Stopy18:00
středa On-line vysílání hodin
24.03.2024 Božena Němcová – Šternberk (3/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin
27.03.2024 Syn lovce medvědů – 09. Old Shatterhand (1/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
31.03.2024 Božena Němcová – Šternberk (4/4)18:00
neděle On-line vysílání hodin

Činohra

03.03.2024 Čochtan vypravujevstupenky16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
15.03.2024 Rukojmí bez rizikavstupenky19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
18.03.2024 Normální debilvstupenky19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
21.03.2024 S Pydlou v zádechvstupenky19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
25.03.2024 A do pyžam!vstupenky19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
26.03.2024 A do pyžam!zadáno18:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin

Pořady pro děti

02.03.2024 Krysáci a zamilovaný Edavstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.03.2024 Princové jsou na drakavstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
03.03.2024 Michal je pajdulákvstupenky15:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
09.03.2024 Příhody včelích medvídkůvstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.03.2024 Kocourek Modroočkovstupenky15:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
10.03.2024 Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.03.2024 Jaroslav Uhlíř: Hodina zpívání s kapelouvstupenky15:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.03.2024 Maxipes Fíkvstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.03.2024 Krkonošské pohádkyvstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.03.2024 Povídání o pejskovi a kočičcevstupenky15:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
23.03.2024 Perníková chaloupka – pražská premiéravstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.03.2024 Pat a Mat jedou na dovolenouvstupenky15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.03.2024 Čtyřlístek a Talisman mocivstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Zábavné pořady

04.03.2024 Adéla Elbel: První poločas rozpaduvstupenky19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
14.03.2024 Návštěvní den u Miloslava Šimkavstupenky19:00
čtvrtek Praha 6, Divadlo Semafor hodin
24.03.2024 Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dacívstupenky16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
24.03.2024 Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dacívstupenky19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share