Kalendář akcí

Audiokniha

07.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
14.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
21.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
28.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin

Balet

05.06.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.06.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
středa Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
29.06.2020 The Best of Swan Lake19:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

03.06.2020 Kočka v oregánu19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.06.2020 Sex noci svatojánské19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
04.06.2020 TIK TIK19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
04.06.2020 Eva tropí hlouposti19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
06.06.2020 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.06.2020 Můj nejlepší kamarád19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
09.06.2020 Eva tropí hlouposti19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.06.2020 Kdo je pan Schmitt?19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.06.2020 Starci na chmelu20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
11.06.2020 Výjimečný stav19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.06.2020 Starci na chmelu20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
12.06.2020 Testosteron19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.06.2020 Starci na chmelu20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
13.06.2020 Starci na chmelu20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
15.06.2020 Program na záchranu mužů19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
16.06.2020 Duety20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
17.06.2020 Ani spolu, ani bez sebe19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.06.2020 Pánský klub19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.06.2020 Starci na chmelu20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
18.06.2020 Naprostí cizinci19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
18.06.2020 Starci na chmelu20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
19.06.2020 Starci na chmelu20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
20.06.2020 Brouk v hlavě20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
21.06.2020 Brouk v hlavě20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
22.06.2020 Pánský klub19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
22.06.2020 Hovory o štěstí mezi čtyřma očima20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
23.06.2020 Brouk v hlavě20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
24.06.2020 Benátky pod sněhem19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
24.06.2020 Brouk v hlavě20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
25.06.2020 Brouk v hlavě20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
26.06.2020 Starci na chmelu20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
27.06.2020 Starci na chmelu20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
28.06.2020 Duety20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
29.06.2020 Duety20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin

Koncert

01.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
02.06.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
04.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
06.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
06.06.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
07.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
08.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
09.06.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
11.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
13.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
13.06.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
14.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
15.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
16.06.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
18.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
20.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
20.06.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
21.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
22.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
23.06.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
25.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
27.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
27.06.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
28.06.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
29.06.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
30.06.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

04.06.2020 Čas růží19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
05.06.2020 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.06.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
05.06.2020 Čas růží19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
06.06.2020 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.06.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
06.06.2020 Čas růží15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
06.06.2020 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.06.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
06.06.2020 Čas růží19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
07.06.2020 Galileo14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.06.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
10.06.2020 Sestra v akci19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
12.06.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.06.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
12.06.2020 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.06.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.06.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
13.06.2020 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
13.06.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.06.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
14.06.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.06.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
16.06.2020 Šakalí léta19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin

Pořady pro děti

07.06.2020 S kouzly kolem světa!14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
07.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
14.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
21.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
28.06.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin

Zábavné pořady

08.06.2020 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-čt: 10-17, pá: 10-15)

Bookmark and Share
TOPlist