Kalendář akcí

Audiokniha

02.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
09.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
16.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
23.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
30.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin

Činohra

01.08.2020 Sex pro pokročilé20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
01.08.2020 Art20:30
sobota Chyše, Zámek Chyše hodin
02.08.2020 Sex pro pokročilé20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
02.08.2020 Dar z nebes20:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
03.08.2020 Duety20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
03.08.2020 A do pyžam!20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
04.08.2020 Římské noci20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
04.08.2020 Duety20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
04.08.2020 Příště ho zabiju sám!20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
05.08.2020 4000 dnů20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
05.08.2020 Caveman20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
05.08.2020 Kdes to byl(a) v noci20:00
středa Brno, Biskupský dvůr hodin
06.08.2020 4000 dnů20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
06.08.2020 Duety20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
06.08.2020 Caveman20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
06.08.2020 Jistě, pane premiére20:00
čtvrtek Brno, Biskupský dvůr hodin
07.08.2020 Dánská dívka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.08.2020 Dovolená paní Josefy20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
07.08.2020 Art20:00
pátek Brno, Biskupský dvůr hodin
08.08.2020 Parfém v podezření17:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.08.2020 Dovolená paní Josefy20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
08.08.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
08.08.2020 Blbec k večeři20:00
sobota Brno, Biskupský dvůr hodin
09.08.2020 Stvoření světa - bez cenzury17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.08.2020 Dovolená paní Josefy20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
09.08.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
09.08.2020 Tři muži na špatné adrese20:00
neděle Brno, Biskupský dvůr hodin
10.08.2020 Duety20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
10.08.2020 Natěrač20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
10.08.2020 Mnoho povyku pro nic20:00
pondělí Brno, Biskupský dvůr hodin
11.08.2020 Tři letušky v posteli19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
11.08.2020 MISS DIETRICH lituje20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
11.08.2020 Duety20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
11.08.2020 Kvartet20:00
úterý Brno, Biskupský dvůr hodin
12.08.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.08.2020 MISS DIETRICH lituje20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
12.08.2020 Normální debil20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
13.08.2020 Ženu, nebo život!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.08.2020 MISS DIETRICH lituje20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
13.08.2020 Brouk v hlavě20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
13.08.2020 Cavewoman20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
14.08.2020 Skořápka20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
15.08.2020 Přítelkyně20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
16.08.2020 4 sestry19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.08.2020 Přítelkyně20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
17.08.2020 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.08.2020 Poslední ze žhavých milenců20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
18.08.2020 Víš přece, že neslyším, když teče voda20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
19.08.2020 Housle20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
19.08.2020 Caveman20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
20.08.2020 Housle20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
20.08.2020 Revizor20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
20.08.2020 Vinetůůů!20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
20.08.2020 Terasa20:00
čtvrtek Slavkov u Brna, Zámek Slavkov u Brna hodin
21.08.2020 Housle20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
21.08.2020 Revizor20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
21.08.2020 Garderobiér20:00
pátek Slavkov u Brna, Zámek Slavkov u Brna hodin
22.08.2020 Housle20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
24.08.2020 Housle20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
24.08.2020 Revizor20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
24.08.2020 A do pyžam!20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
25.08.2020 Sex pro pokročilé19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
25.08.2020 Tři letušky v posteli19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.08.2020 Housle20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
25.08.2020 Revizor20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
25.08.2020 A do pyžam!20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
26.08.2020 Housle20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
26.08.2020 Revizor20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
26.08.2020 Drobečky z perníku20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
27.08.2020 Vyhazovači19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.08.2020 Revizor20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
27.08.2020 Normální debil20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
28.08.2020 Skleněný strop20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
28.08.2020 Revizor20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
29.08.2020 Skleněný strop20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
29.08.2020 Revizor20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
30.08.2020 Vysavač15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.08.2020 Sex pro pokročilé19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.08.2020 Skleněný strop20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
30.08.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
31.08.2020 Odpočívej ve svém pokoji19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
31.08.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
31.08.2020 S Pydlou v zádech20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin

Koncert

01.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
01.08.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
02.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
03.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
04.08.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
06.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
08.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
08.08.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
09.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
10.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
11.08.2020 Music of Prague Castle18:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
13.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
15.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
15.08.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
17.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
18.08.2020 Music of Prague Castle18:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
20.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
22.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
22.08.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
23.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
24.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
25.08.2020 Music of Prague Castle18:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
27.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
29.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
30.08.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
31.08.2020 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

04.08.2020 Cikáni jdou do nebe20:00
úterý Brno, Biskupský dvůr hodin
19.08.2020 Cikáni jdou do nebe20:00
středa Slavkov u Brna, Zámek Slavkov u Brna hodin
20.08.2020 Cikáni jdou do nebe20:00
čtvrtek Kutná Hora, Zahrady GaSk Kutná Hora hodin
27.08.2020 Evita19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.08.2020 Cikáni jdou do nebe20:00
čtvrtek Mikulov, Amfiteátr Mikulov hodin
28.08.2020 Evita19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.08.2020 Evita14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.08.2020 Evita18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Pořady pro děti

02.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
09.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
16.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
23.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin
29.08.2020 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
30.08.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle Praha, On-line vysílání hodin

Pro celou rodinu

26.08.2020 Malý princ19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Talk show

01.08.2020 Halina20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
02.08.2020 Halina20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
03.08.2020 Halina20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin

Zábavné pořady

05.08.2020 Celebrity20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
07.08.2020 Celebrity20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
11.08.2020 Lukáš Pavlásek: Planeta slepic20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
15.08.2020 Celebrity20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
16.08.2020 Celebrity20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
17.08.2020 Celebrity20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-čt: 10-17, pá: 10-15)

Bookmark and Share
TOPlist