Kalendář akcí

Audiokniha

06.09.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
09.09.2020 Vinnetou I18:00
středa On-line vysílání hodin
13.09.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
16.09.2020 Vinnetou I18:00
středa On-line vysílání hodin
20.09.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
23.09.2020 Vinnetou I18:00
středa On-line vysílání hodin
27.09.2020 Pohádky do ouška18:00
neděle On-line vysílání hodin
30.09.2020 Vinnetou I18:00
středa On-line vysílání hodin

Balet

05.09.2020 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.09.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

03.09.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
05.09.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
10.09.2020 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
12.09.2020 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
17.09.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
19.09.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
22.09.2020 The Best of Image20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
24.09.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
26.09.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin

Činohra

05.09.2020 Saxana14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.09.2020 Saxana18:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.09.2020 Vinetůůů!19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
06.09.2020 Stvoření světa - bez cenzury15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
06.09.2020 Hrdý Budžes19:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
07.09.2020 Misery19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.09.2020 Na Větrné hůrce19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
07.09.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.09.2020 Veletoč19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.09.2020 Normální debil19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
08.09.2020 Sex pro pokročilé19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
08.09.2020 Kočka v oregánu19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
08.09.2020 Caveman19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
08.09.2020 Ženu, nebo život!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
09.09.2020 Caveman19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
09.09.2020 Blbec k večeři19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
09.09.2020 Lakomec19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
10.09.2020 Art19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.09.2020 Hamlet19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.09.2020 Parfém v podezření19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.09.2020 Římské noci17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.09.2020 Pohřeb až zítra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
14.09.2020 A do pyžam!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
14.09.2020 4 sestry19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.09.2020 Hrdý Budžes19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
14.09.2020 Tři muži na špatné adrese19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.09.2020 Plný kapsy šutrů19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
15.09.2020 S Pydlou v zádech19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
15.09.2020 Kdo je pan Schmitt?19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.09.2020 Vyhazovači19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.09.2020 Jistě, pane premiére19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.09.2020 Bez předsudků19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
16.09.2020 Kvartet19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
16.09.2020 Caveman19:00
středa Praha 1, Divadlo Palace hodin
16.09.2020 Eva tropí hlouposti19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
16.09.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.09.2020 Když se zhasne19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
17.09.2020 Obraz Doriana Graye19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.09.2020 Tančírna19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.09.2020 Duety19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.09.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny15:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.09.2020 Tři letušky v posteli19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.09.2020 Chvilková slabost19:00
pátek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
18.09.2020 Další roky ve stejnou dobu19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.09.2020 Mezi nebem a zemí15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.09.2020 Bez roucha17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.09.2020 Vinetůůů!17:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.09.2020 Caveman19:00
sobota Praha 1, Divadlo Palace hodin
19.09.2020 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.09.2020 Famílie15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.09.2020 Začínáme končit19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.09.2020 Krysař19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
21.09.2020 Garderobiér19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.09.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.09.2020 Pro tebe cokoliv19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.09.2020 Po konci světa19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.09.2020 Dánská dívka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.09.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.09.2020 Sbohem, zůstávám!19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.09.2020 Co takhle ke zpovědi19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.09.2020 Cry Baby Cry19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.09.2020 Duety19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.09.2020 Frankie & Johnny19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
24.09.2020 Lakomec19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.09.2020 Pravda19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.09.2020 Hra, která se zvrtla19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.09.2020 Testosteron19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.09.2020 Ženu, nebo život!19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.09.2020 Řádí jako tajfun15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.09.2020 Řádí jako tajfun19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.09.2020 Sex pro pokročilé19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.09.2020 Hra, která se zvrtla19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.09.2020 Tři muži na špatné adrese17:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.09.2020 Odpočívej ve svém pokoji15:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.09.2020 Tři letušky v posteli15:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.09.2020 Kdes to byl(a) v noci19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.09.2020 Tři letušky v posteli19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.09.2020 Hrdinové19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
29.09.2020 Bratr spánku19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
29.09.2020 Výjimečný stav19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.09.2020 Ze života Čapka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
29.09.2020 Vyhazovači19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.09.2020 Jistě, pane premiére19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.09.2020 Vzhůru do divočiny!19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.09.2020 Cizinec19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.09.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.09.2020 Lady Oskar19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.09.2020 2x Woody Allen19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Koncert

01.09.2020 Freddie - Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.09.2020 Freddie - Concert Show19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
05.09.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
12.09.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
12.09.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
19.09.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
29.09.2020 František Nedvěd19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Muzikál

01.09.2020 Krysař19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
02.09.2020 Krysař19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
03.09.2020 Krysař19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
04.09.2020 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.09.2020 Krysař10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.09.2020 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
05.09.2020 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.09.2020 Krysař10:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.09.2020 Krysař14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
06.09.2020 Krysař19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
09.09.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
10.09.2020 Jeptišky19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
11.09.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.09.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.09.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
12.09.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.09.2020 Voda (a krev) nad vodou13:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
13.09.2020 50 odstínů!17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
13.09.2020 Voda (a krev) nad vodou18:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.09.2020 Sestra v akci19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
17.09.2020 Šakalí léta19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
17.09.2020 Cikáni jdou do nebe19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.09.2020 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.09.2020 Sestra v akci19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.09.2020 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.09.2020 Krysař10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.09.2020 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.09.2020 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.09.2020 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
19.09.2020 Sestra v akci15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
19.09.2020 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.09.2020 Krysař19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.09.2020 Krysař10:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.09.2020 Krysař14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
20.09.2020 Sestra v akci15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
20.09.2020 Krysař19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.09.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.09.2020 50 odstínů!19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.09.2020 Legenda jménem Holmes19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.09.2020 50 odstínů!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.09.2020 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.09.2020 Legenda jménem Holmes19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
25.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.09.2020 Voda (a krev) nad vodou10:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.09.2020 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.09.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
26.09.2020 Legenda jménem Holmes15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.09.2020 Jeptišky15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.09.2020 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.09.2020 Legenda jménem Holmes19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.09.2020 Voda (a krev) nad vodou10:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.09.2020 Funny Girl14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.09.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
27.09.2020 Legenda jménem Holmes15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
27.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
neděle Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2020 Voda (a krev) nad vodou10:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2020 Voda (a krev) nad vodou14:30
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2020 Voda (a krev) nad vodou19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Kalich hodin

Opereta

16.09.2020 Veselá vdova19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
30.09.2020 Polská krev19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

19.09.2020 Princové jsou na draka11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.09.2020 Ulice plná kouzel15:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
20.09.2020 Ať žijí duchové!11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.09.2020 O princezně, která ráčkovala11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
26.09.2020 Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
27.09.2020 Lotrando a Zubejda11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Pro celou rodinu

12.09.2020 Smolíkovi14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.09.2020 Malý princ15:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.09.2020 Smolíkovi14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Zábavné pořady

21.09.2020 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
22.09.2020 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
22.09.2020 One Knor Show19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
27.09.2020 Filmstop Divadla Radka Brzobohatého14:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.09.2020 Soiréé hvězd našeho divadla20:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (pondělí-pátek: 10:00-14:00)

Bookmark and Share
TOPlist