Kalendář akcí

Audiokniha

04.02.2024 Božena Němcová – O labuti (1/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
07.02.2024 Syn lovce medvědů – 02. Jezdci v prérii (2/2)18:00
středa On-line vysílání hodin
11.02.2024 Božena Němcová – O labuti (2/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
14.02.2024 Syn lovce medvědů – 03. Vohkadeh (1/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
18.02.2024 Hans Christian Andersen – Divoké labutě (1/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
21.02.2024 Syn lovce medvědů – 04. Vohkadeh (2/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
25.02.2024 Hans Christian Andersen – Divoké labutě (2/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
28.02.2024 Syn lovce medvědů – 05. Vohkadeh (3/3)18:00
středa On-line vysílání hodin

Činohra

04.02.2024 Čochtan vypravuje16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
09.02.2024 Bosé nohy v parku19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
10.02.2024 Normální debil19:00
sobota Praha 9, Divadlo Gong hodin
12.02.2024 Dívčí válka19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
19.02.2024 S Pydlou v zádech19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
22.02.2024 A do pyžam!vstupenky19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
25.02.2024 Filumena Marturanovstupenky16:00
neděle Praha 9, Divadlo Gong hodin
26.02.2024 Ani o den dýl!vstupenky19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
27.02.2024 Normální debilvstupenky19:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin

Koncert

05.02.2024 Petr Spálený & Apollo Band19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin

Pořady pro děti

03.02.2024 Kocourek Modroočko11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
04.02.2024 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
04.02.2024 Michal je kvítko15:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.02.2024 Maxipes Fík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
11.02.2024 Jaroslav Uhlíř: Hodina zpívání s kapelou11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.02.2024 Čtyřlístek a Talisman moci15:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.02.2024 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.02.2024 Zimní příhody včelích medvídků11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.02.2024 Povídání o pejskovi a kočičce15:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.02.2024 Popelkavstupenky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.02.2024 Krkonošské pohádkyvstupenky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.02.2024 Čtyřlístek a Talisman mocivstupenky15:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin

Zábavné pořady

11.02.2024 Návštěvní den u Miloslava Šimka19:00
neděle Praha 6, Divadlo Semafor hodin
15.02.2024 Josef Dvořák: Šmátrání v paměti19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
28.02.2024 Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dacívstupenky19:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
29.02.2024 Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech!vstupenky19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share