Kalendář akcí

Balet

02.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
04.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
06.07.2019 Romeo a Julie19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
13.07.2019 Romeo a Julie19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
20.07.2019 Romeo a Julie19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
23.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
27.07.2019 Romeo a Julie19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.07.2019 The Best of Swan Lake20:00
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

01.07.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
01.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
01.07.2019 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
01.07.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.07.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
02.07.2019 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
02.07.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.07.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
03.07.2019 Galaxia20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
03.07.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.07.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.07.2019 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
04.07.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
04.07.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.07.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.07.2019 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
05.07.2019 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
05.07.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.07.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.07.2019 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
06.07.2019 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
06.07.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.07.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.07.2019 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
07.07.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
07.07.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.07.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.07.2019 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
08.07.2019 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
08.07.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.07.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.07.2019 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
09.07.2019 Galaxia20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
09.07.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.07.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.07.2019 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
10.07.2019 The Best of Image20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
10.07.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.07.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
11.07.2019 Galaxia20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
11.07.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.07.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
12.07.2019 Afrikania20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
12.07.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.07.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
13.07.2019 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
13.07.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.07.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.07.2019 Afrikania20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
14.07.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.07.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.07.2019 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
15.07.2019 Galaxia20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
15.07.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.07.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.07.2019 The Little Prince Today20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
16.07.2019 The Best of Image20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
16.07.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.07.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.07.2019 The Little Prince Today20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.07.2019 Galaxia20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
17.07.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.07.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.07.2019 Deja Vu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
18.07.2019 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
18.07.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.07.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.07.2019 Deja Vu20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
19.07.2019 The Best of Image20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
19.07.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.07.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.07.2019 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
20.07.2019 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
20.07.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.07.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.07.2019 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
21.07.2019 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
21.07.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.07.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
22.07.2019 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
22.07.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.07.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
23.07.2019 Galaxia20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
23.07.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.07.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.07.2019 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
24.07.2019 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
24.07.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.07.2019 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.07.2019 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
25.07.2019 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
25.07.2019 Aspects of Alice21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.07.2019 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.07.2019 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
26.07.2019 Afrikania20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
26.07.2019 Aspects of Alice21:30
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.07.2019 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.07.2019 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
27.07.2019 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
27.07.2019 Aspects of Alice21:30
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.07.2019 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.07.2019 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
28.07.2019 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
28.07.2019 Aspects of Alice21:30
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.07.2019 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.07.2019 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
29.07.2019 Galaxia20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
29.07.2019 Aspects of Alice21:30
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.07.2019 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.07.2019 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
30.07.2019 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
30.07.2019 Aspects of Alice21:30
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
31.07.2019 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
31.07.2019 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
31.07.2019 The Best of Image20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
31.07.2019 Aspects of Alice21:30
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin

Činohra

01.07.2019 Hovory o štěstí mezi čtyřma očima20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
01.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
01.07.2019 A do pyžam!20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
02.07.2019 Hovory o štěstí mezi čtyřma očima20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
02.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
02.07.2019 A do pyžam!20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
03.07.2019 Hovory o štěstí mezi čtyřma očima20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
03.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
03.07.2019 A do pyžam!20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
04.07.2019 Hovory o štěstí mezi čtyřma očima20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
04.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
05.07.2019 Brouk v hlavě20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
05.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
06.07.2019 Brouk v hlavě20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
06.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
07.07.2019 Otevřené manželství20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
07.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
07.07.2019 Příště ho zabiju sám!20:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
08.07.2019 Otevřené manželství20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
08.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
08.07.2019 A do pyžam!20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
09.07.2019 Brouk v hlavě20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
09.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
09.07.2019 A do pyžam!20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
10.07.2019 Brouk v hlavě20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
10.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
10.07.2019 Čochtan vypravuje20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
11.07.2019 Brouk v hlavě20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
11.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
11.07.2019 S Pydlou v zádech20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
12.07.2019 Brouk v hlavě20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
12.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
13.07.2019 Brouk v hlavě20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
13.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
14.07.2019 Tři letušky v posteli20:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
15.07.2019 Brouk v hlavě20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
15.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
15.07.2019 Příště ho zabiju sám!20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
16.07.2019 Brouk v hlavě20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
16.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
17.07.2019 Brouk v hlavě20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
17.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
17.07.2019 Drahá legrace20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
18.07.2019 Brouk v hlavě20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
18.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
18.07.2019 Táta21:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
19.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
20.07.2019 Kdokoli může dělat cokoli20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
21.07.2019 Římské noci20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
22.07.2019 Zdravý nemocný20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
22.07.2019 Římské noci20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
22.07.2019 Natěrač20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
23.07.2019 Zdravý nemocný20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
23.07.2019 Drobečky z perníku20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
23.07.2019 A do pyžam!20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
24.07.2019 Sex pro pokročilé20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
24.07.2019 Drobečky z perníku20:00
středa Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
24.07.2019 V Paříži bych tě nečekala, tatínku20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
25.07.2019 Sex pro pokročilé20:00
čtvrtek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
25.07.2019 Poslední ze žhavých milenců20:00
čtvrtek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
25.07.2019 A do pyžam!20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
26.07.2019 Sex pro pokročilé20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
26.07.2019 Poslední ze žhavých milenců20:00
pátek Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
27.07.2019 Sex pro pokročilé20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
27.07.2019 Poslední ze žhavých milenců20:00
sobota Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
28.07.2019 Otevřené manželství20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
28.07.2019 Poslední ze žhavých milenců20:00
neděle Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
28.07.2019 Příště ho zabiju sám!20:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
29.07.2019 Starci na chmelu20:00
pondělí Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
29.07.2019 Vězeň na Druhé Avenue20:00
pondělí Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
29.07.2019 Víš přece, že neslyším, když teče voda20:00
pondělí Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
30.07.2019 Starci na chmelu20:00
úterý Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
30.07.2019 Vězeň na Druhé Avenue20:00
úterý Praha 1, Letní scéna Ungelt hodin
30.07.2019 Víš přece, že neslyším, když teče voda20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
31.07.2019 Starci na chmelu20:00
středa Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
31.07.2019 S tvojí dcerou ne!20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin

Koncert

01.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
02.07.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
04.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
04.07.2019 Masters of Classics18:00
čtvrtek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
05.07.2019 Masters of Classics18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
06.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
06.07.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
06.07.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
07.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
07.07.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ17:30
neděle Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
08.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
09.07.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
11.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
11.07.2019 Masters of Classics18:00
čtvrtek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
12.07.2019 Masters of Classics18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
13.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
13.07.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
13.07.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
14.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
14.07.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ17:30
neděle Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
15.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
15.07.2019 Freddie - Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
16.07.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.07.2019 Freddie - Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
18.07.2019 Masters of Classics18:00
čtvrtek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
19.07.2019 Masters of Classics18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
20.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
20.07.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
20.07.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
21.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
21.07.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ17:30
neděle Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
22.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
22.07.2019 Freddie - Concert Show19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.07.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
23.07.2019 Freddie - Concert Show19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.07.2019 Freddie - Concert Show19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
25.07.2019 Masters of Classics18:00
čtvrtek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
26.07.2019 Masters of Classics18:00
pátek Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
27.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
27.07.2019 Masters of Classics18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Kajetána hodin
27.07.2019 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
28.07.2019 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
28.07.2019 The Best of Classic with Soprano and Organ17:30
neděle Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
29.07.2019 The Best of Czech and World music18:00
pondělí Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
30.07.2019 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

10.07.2019 Čochtan vypravuje20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin

Opera

01.07.2019 Carmen19:00
pondělí Praha 1, Národní divadlo hodin
02.07.2019 Macbeth19:00
úterý Praha 1, Národní divadlo hodin
03.07.2019 Tosca19:00
středa Praha 1, Národní divadlo hodin
04.07.2019 Aida19:00
čtvrtek Praha 1, Národní divadlo hodin

Talk show

04.07.2019 Halina Pawlowská: Chuť do života20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin

Zábavné pořady

04.07.2019 Halina Pawlowská: Chuť do života20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
16.07.2019 Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče, není Čech!20:00
úterý Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
19.07.2019 Celebrity20:00
pátek Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
20.07.2019 Celebrity20:00
sobota Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
21.07.2019 Celebrity20:00
neděle Praha 2, Letní scéna Vyšehrad hodin
21.07.2019 Zdeněk Izer na plný coole!21:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po+st: 12-18, út+čt: 9-13)

Bookmark and Share
TOPlist