Kalendář akcí

Audiokniha

01.01.2023 Božena Němcová – Čertův švagr (1/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
04.01.2023 Vinnetou III – Na Velké západní (2/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
08.01.2023 Božena Němcová – Čertův švagr (2/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
11.01.2023 Vinnetou III – Na Velké západní (3/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
15.01.2023 Božena Němcová – Čertův švagr (3/3)18:00
neděle On-line vysílání hodin
18.01.2023 Vinnetou III – Vodu! Vodu! (1/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
22.01.2023 Hans Christian Andersen – Pasáček vepřů18:00
neděle On-line vysílání hodin
25.01.2023 Vinnetou III – Vodu! Vodu! (2/3)18:00
středa On-line vysílání hodin
29.01.2023 Hans Christian Andersen – Šťastná rodina18:00
neděle On-line vysílání hodin

Balet

01.01.2023 Louskáček15:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
01.01.2023 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.01.2023 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.01.2023 The Best of Swan Lake20:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.01.2023 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.01.2023 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
21.01.2023 The Best of Swan Lake19:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
28.01.2023 The Best of Swan Lake20:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

07.01.2023 Kvartet17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.01.2023 Vysavač19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.01.2023 Naprostí cizinci19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.01.2023 AI: Když robot píše hru19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.01.2023 Duety19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
10.01.2023 Práskni do bot19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
10.01.2023 Caveman19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
11.01.2023 Brouk v hlavě19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.01.2023 Cry Baby Cry19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.01.2023 Jistě, pane premiére19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.01.2023 Jezinky a bezinky19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.01.2023 Blbec k večeři19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.01.2023 Beckham19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.01.2023 Tři muži na špatné adrese19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.01.2023 Poprask na laguně14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.01.2023 Kdes to byl(a) v noci17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
14.01.2023 Sex pro pokročilé19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.01.2023 Ať vejde ten pravý19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
14.01.2023 Šoa19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
16.01.2023 Ani o den dýl! – přeloženo z 22.11.202219:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
16.01.2023 Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.01.2023 Občan první jakosti19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
16.01.2023 Adamova jablka19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.01.2023 Jezinky a bezinky19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
17.01.2023 Gin Game19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
17.01.2023 Vy nejste žena, pane!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
17.01.2023 Hamlet19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
17.01.2023 Hra, která se zvrtla19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.01.2023 Holky jako květ19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
18.01.2023 Gin Game19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
18.01.2023 Kabaret Winton19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.01.2023 Hra, která se zvrtla19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
19.01.2023 Už je tady zas19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
19.01.2023 Cavewoman19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Palace hodin
19.01.2023 Ajťáci19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.01.2023 Cyrano z Bergeracu19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
19.01.2023 Okupace19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.01.2023 S Pydlou v zádech19:00
pátek Praha 9, Divadlo Gong hodin
20.01.2023 Bosé nohy v parku19:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
20.01.2023 Na Větrné hůrce19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.01.2023 Protest/Rest19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.01.2023 Okupace19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.01.2023 Sex pro pokročilé14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.01.2023 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.01.2023 Jsem doma, zlato!15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
21.01.2023 Saturnin19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
21.01.2023 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
22.01.2023 Revizor14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.01.2023 Vy nejste žena, pane!15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.01.2023 Víš přece, že neslyším, když teče voda19:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.01.2023 Manželský čtyřúhelník na horách19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
23.01.2023 Holky jako květ19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.01.2023 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.01.2023 Po konci světa19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
24.01.2023 Věra19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.01.2023 Naprostí cizinci19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
24.01.2023 Tři letušky v posteli19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.01.2023 Muž vlastní penis, vagína vlastní ženu19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.01.2023 Iliada19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.01.2023 Penzion Ponorka19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
25.01.2023 Ze života Čapka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
25.01.2023 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.01.2023 A do pyžam!19:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
26.01.2023 Manželské vraždění19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
26.01.2023 Královny19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
27.01.2023 Jezinky a bezinky19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
27.01.2023 Občan první jakosti19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
27.01.2023 Dánská dívka19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
27.01.2023 Další roky ve stejnou dobu19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.01.2023 Vysavač19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.01.2023 Terasa19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.01.2023 Saxana14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.01.2023 Saxana18:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.01.2023 DNA19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
30.01.2023 After Life19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
30.01.2023 Vyhazovači19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.01.2023 Liga proti nevěře19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
31.01.2023 Brouk v hlavě19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
31.01.2023 Jsem doma, zlato!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.01.2023 Příliš drahý jed19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin

Koncert

01.01.2023 The Best of Czech and World music17:00
neděle Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
07.01.2023 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
08.01.2023 Freddie – Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.01.2023 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
21.01.2023 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
27.01.2023 Freddie – Concert Show19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.01.2023 The Best of Czech and World music17:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

16.01.2023 Cikáni jdou do nebe19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.01.2023 Cabaret17:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.01.2023 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
26.01.2023 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
26.01.2023 Cabaret19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.01.2023 Funny Girl14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.01.2023 Kouř19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.01.2023 50 odstínů!14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
31.01.2023 Cikáni jdou do nebe19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Pořady pro děti

07.01.2023 Kocourek Modroočko11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.01.2023 O pejskovi a kočičce11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
08.01.2023 S kouzly kolem světa!14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
14.01.2023 Mrazík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.01.2023 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.01.2023 Ferda Mravenec11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
21.01.2023 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
22.01.2023 Princové jsou na draka11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
28.01.2023 Maxipes Fík11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.01.2023 Krkonošské pohádky11:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.01.2023 Hra kouzel a magie14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
29.01.2023 Pat a Mat jedou na dovolenou15:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin

Pro celou rodinu

01.01.2023 Louskáček15:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.01.2023 Louskáček18:30
pondělí Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Zábavné pořady

14.01.2023 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu13:30
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
21.01.2023 Návštěvní den u Miloslava Šimka16:00
sobota Praha 6, Divadlo Semafor hodin
23.01.2023 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
30.01.2023 Zdeněk Izer na plný coole!19:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
31.01.2023 Vizita Jaroslava Duška19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-pá: 10:00-16:00)

Bookmark and Share