Kalendář akcí

Audiokniha

01.09.2021 Vinnetou I – 52. Znovu v Saint Louis18:00
středa On-line vysílání hodin
03.09.2021 Cesta do středu Země – 44. Kde to jsme?18:00
pátek On-line vysílání hodin
05.09.2021 Pohádky do ouška – Bůh ví, čím člověka trestati18:00
neděle On-line vysílání hodin
08.09.2021 Vinnetou II – 01. Old Death (1/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
10.09.2021 Cesta do středu Země – 45. Závěr18:00
pátek On-line vysílání hodin
12.09.2021 Pohádky do ouška – O třech královicích18:00
neděle On-line vysílání hodin
15.09.2021 Vinnetou II – 02. Old Death (2/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
17.09.2021 První kniha džunglí – 01. Mauglího bratři (1/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
19.09.2021 Pohádky do ouška – Ilja Muromec a Slavík Loupežník18:00
neděle On-line vysílání hodin
22.09.2021 Vinnetou II – 03. Old Death (3/4)18:00
středa On-line vysílání hodin
24.09.2021 První kniha džunglí – 02. Mauglího bratři (2/3)18:00
pátek On-line vysílání hodin
26.09.2021 Hans Christian Andersen – Křesadlo (1/2)18:00
neděle On-line vysílání hodin
29.09.2021 Vinnetou II – 04. Old Death (4/4)18:00
středa On-line vysílání hodin

Balet

19.09.2021 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Činohra

01.09.2021 Dánská dívka19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.09.2021 Tři grácie z umakartu19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
01.09.2021 Na poslední chvíli – poprvé na Harfě20:00
středa Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
02.09.2021 Caveman20:00
čtvrtek Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
03.09.2021 Mezi nebem a zemí19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.09.2021 Slušný člověk19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.09.2021 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.09.2021 Přátelák – 1. premiéra19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
04.09.2021 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
05.09.2021 Brouk v hlavě14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.09.2021 Blbec k večeři – přeloženo z 22.3. a 1.11.202015:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
05.09.2021 Brouk v hlavě19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.09.2021 Vysavač19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
06.09.2021 Garderobiér19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.09.2021 Další roky ve stejnou dobu – přeloženo z 13.3. a 8.11.202019:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
07.09.2021 Velká zebra19:00
úterý Praha 1, Divadlo Palace hodin
08.09.2021 Kdo je pan Schmitt?19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
08.09.2021 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.09.2021 Iliada – 2. premiéra19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
10.09.2021 Pohřeb až zítra19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
10.09.2021 Ajťáci19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
11.09.2021 Poprask na laguně14:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
11.09.2021 Cry Baby Cry19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
11.09.2021 Dánská dívka19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.09.2021 4 sestry14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.09.2021 Testosteron15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
12.09.2021 Benátky pod sněhem – přeloženo z 1.11.2020 a 8.2. a 17.5.202119:00
neděle Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
13.09.2021 Věra – přeloženo z 25.5.,21.10.2020 a 10.2.202119:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
13.09.2021 Kvartet19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
13.09.2021 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.09.2021 Šašek a syn – přeloženo z 18.6.2020 a 9.2.202119:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
14.09.2021 Výjimečný stav19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
15.09.2021 Po konci světa19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
15.09.2021 Revizor19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
16.09.2021 Normální debil – přeloženo z 27.5., 6.11.2020 a 8.2.202119:00
čtvrtek Praha 9, Divadlo Gong hodin
16.09.2021 Hra, která se zvrtla19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.09.2021 Hra, která se zvrtla19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.09.2021 Parfém v podezření19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.09.2021 Hra, která se zvrtla15:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.09.2021 Hra, která se zvrtla19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
18.09.2021 Smích zakázán!19:00
sobota Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
18.09.2021 Eva tropí hlouposti19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.09.2021 Pravda15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
19.09.2021 Hra, která se zvrtla15:00
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.09.2021 Jistě, pane premiére19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
20.09.2021 Víš přece, že neslyším, když teče voda19:00
pondělí Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
20.09.2021 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
20.09.2021 Sex pro pokročilé19:00
pondělí Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.09.2021 A do pyžam! – přeloženo z 18.5., 19.11.2020 a 1.3.202119:00
úterý Praha 9, Divadlo Gong hodin
21.09.2021 Ani spolu, ani bez sebe19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.09.2021 Přátelák – 2. premiéra19:00
úterý Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
21.09.2021 Tři grácie z umakartu19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
21.09.2021 Tři muži na špatné adrese19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.09.2021 S Pydlou v zádech – přeloženo z 20.5., 21.10.2020, 14.2. a 22.4.202119:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin
22.09.2021 Božská Sarah – ZMĚNA PROGRAMU - bude uvedeno Pusťte mě ven!19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.09.2021 Eva tropí hlouposti19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.09.2021 Terasa19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
22.09.2021 Ať vejde ten pravý19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
22.09.2021 Řádí jako tajfun19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
22.09.2021 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.09.2021 Bez předsudků19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
23.09.2021 Mezi nebem a zemí19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
23.09.2021 2x Woody Allen19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
23.09.2021 Obraz Doriana Graye19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.09.2021 Vyhazovači19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.09.2021 Caveman – přeloženo z 17.4.,1.11., 3.12.2020 a 4.3.202119:00
pátek Praha 1, Divadlo Palace hodin
24.09.2021 Srnky19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.09.2021 AI: Když robot píše hru19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
25.09.2021 Tři letušky v posteli19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.09.2021 Vinetůůů!15:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.09.2021 Manželský poker19:00
neděle Praha 1, Divadlo Palace hodin
27.09.2021 Poslední ze žhavých milenců – přeloženo z 6.4., 20.9.2020 a 23.1.202119:00
pondělí Praha 9, Divadlo Gong hodin
27.09.2021 Kdes to byl(a) v noci – přeloženo z 30.3. a 12.10.202019:00
pondělí Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
27.09.2021 Tančírna19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.09.2021 Hrdý Budžes19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
28.09.2021 Duety – přeloženo z 19.10.2020 a 28.2.202119:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
28.09.2021 Bez roucha19:00
úterý Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.09.2021 Lakomec19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
29.09.2021 Misery19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
29.09.2021 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.09.2021 Art19:00
středa Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
29.09.2021 Lady Macbeth z Újezdu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
29.09.2021 Protest/Rest19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.09.2021 Čochtan vypravuje19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
30.09.2021 Famílie19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.09.2021 Kočka v oregánu19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
30.09.2021 Mnoho povyku pro nic19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
30.09.2021 Zabíjejte popírače klimatických změn19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin

Koncert

04.09.2021 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
09.09.2021 Josef Fousek – přeloženo z 16.4., 15.10.2020 a 25.1., 30.3. a 27.19:00
čtvrtek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
11.09.2021 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
12.09.2021 Freddie – Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.09.2021 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
18.09.2021 Pachelbel, Mozart, Vivaldi v Zrcadlové kapli18:00
sobota Praha 1, Klementinum hodin
22.09.2021 Marcel Zmožek19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
25.09.2021 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin

Muzikál

05.09.2021 Princové jsou na draka10:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
05.09.2021 Šakalí léta19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.09.2021 Jeptišky19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.09.2021 Šakalí léta19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
10.09.2021 Cikáni jdou do nebe19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
11.09.2021 Cikáni jdou do nebe19:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
12.09.2021 Cikáni jdou do nebe15:30
neděle Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
17.09.2021 Krysař19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
17.09.2021 Jeptišky19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
18.09.2021 Krysař14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
21.09.2021 50 odstínů!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
24.09.2021 Voda (a krev) nad vodou19:00
pátek Praha 1, Divadlo Kalich hodin
24.09.2021 Čas růží19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
24.09.2021 Cabaret19:00
pátek Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.09.2021 Voda (a krev) nad vodou14:30
sobota Praha 1, Divadlo Kalich hodin
25.09.2021 Čas růží15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
25.09.2021 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.09.2021 Funny Girl19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.09.2021 Čas růží15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
26.09.2021 Sugar (Někdo to rád horké)15:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
28.09.2021 Kouř19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin

Pořady pro děti

04.09.2021 Příhody včelích medvídků10:00
sobota Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
05.09.2021 Princové jsou na draka10:00
neděle Praha 9, Letní scéna Harfa hodin
18.09.2021 Pat a Mat jedou na dovolenou11:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
25.09.2021 Krkonošské pohádky11:00
sobota Praha 1, Divadlo Bez zábradlí hodin
25.09.2021 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Pro celou rodinu

26.09.2021 Smolíkovi – přeloženo z 25.4.202114:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin

Talk show

17.09.2021 Co vy na to, pane Šmoldasi? – přeloženo z 20.5., 14.10. , 8.12.2020 a 15.2. a 2319:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin

Zábavné pořady

17.09.2021 Co vy na to, pane Šmoldasi? – přeloženo z 20.5., 14.10. , 8.12.2020 a 15.2. a 2319:00
pátek Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
29.09.2021 Zdeněk Izer na plný coole! – přeloženo z 15.11.2020 a 21.2.202119:00
středa Praha 9, Divadlo Gong hodin

Zážitkové balíčky

10.09.2021 Dvouhodinová plavba s večeří Classic19:00
pátek Praha 1, Výletní lodě Natal & Porto hodin
11.09.2021 Dvouhodinová plavba s večeří Classic20:00
sobota Praha 1, Výletní lodě Natal & Porto hodin
18.09.2021 Dvouhodinová plavba s večeří Classic19:00
sobota Praha 1, Výletní lodě Natal & Porto hodin
19.09.2021 Dvouhodinová plavba s obědem Classic12:00
neděle Praha 1, Výletní lodě Natal & Porto hodin
26.09.2021 Dvouhodinová plavba s obědem Classic12:00
neděle Praha 1, Výletní lodě Natal & Porto hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 603 805 271 (po-čt: 10-16, pá: 10-13)

Bookmark and Share
TOPlist