Kalendář akcí

Balet

03.04.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
07.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.04.2020 The Best of Swan Lake21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
10.04.2020 Romeo a Julie21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.04.2020 The Best of Swan Lake21:30
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.04.2020 Louskáček15:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
12.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
14.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
úterý Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.04.2020 The Best of Swan Lake21:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.04.2020 The Best of Swan Lake21:30
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
30.04.2020 The Best of Swan Lake19:30
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Černé divadlo

01.04.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
01.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
01.04.2020 Galaxia20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
02.04.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
02.04.2020 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
02.04.2020 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
03.04.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
03.04.2020 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
03.04.2020 The Best of Image20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
04.04.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
04.04.2020 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
04.04.2020 Afrikania20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
05.04.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
05.04.2020 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
05.04.2020 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
06.04.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
06.04.2020 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
06.04.2020 The Best of Image20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
07.04.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
07.04.2020 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
07.04.2020 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
08.04.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
08.04.2020 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
08.04.2020 Cabinet20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
09.04.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
09.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
09.04.2020 The Best of Image20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
10.04.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
10.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
10.04.2020 Afrikania20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
11.04.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
11.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
11.04.2020 Galaxia20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
12.04.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
12.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
12.04.2020 The Best of Image20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
13.04.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
13.04.2020 The Little Prince Today20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
13.04.2020 Galaxia20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
14.04.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
14.04.2020 The Little Prince Today20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
14.04.2020 Afrikania20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
15.04.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
15.04.2020 The Little Prince Today20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
15.04.2020 The Best of Image20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
16.04.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
16.04.2020 Deja Vu20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
16.04.2020 Afrikania20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
17.04.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
17.04.2020 Deja Vu20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
17.04.2020 Galaxia20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
18.04.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
18.04.2020 Deja Vu20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
18.04.2020 The Best of Image20:00
sobota Praha 1, Divadlo Image hodin
19.04.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
19.04.2020 Deja Vu20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
19.04.2020 Galaxia20:00
neděle Praha 1, Divadlo Image hodin
20.04.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
20.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
20.04.2020 Afrikania20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Image hodin
21.04.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
21.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
21.04.2020 The Best of Image20:00
úterý Praha 1, Divadlo Image hodin
22.04.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
22.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
22.04.2020 Afrikania20:00
středa Praha 1, Divadlo Image hodin
23.04.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
23.04.2020 The Little Prince Today20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin
23.04.2020 Black Box20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Image hodin
24.04.2020 Aspects of Alice19:00
pátek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
24.04.2020 The Little Prince Today20:00
pátek Praha 1, Divadlo Metro hodin
24.04.2020 The Best of Image20:00
pátek Praha 1, Divadlo Image hodin
25.04.2020 Aspects of Alice19:00
sobota Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
25.04.2020 The Little Prince Today20:00
sobota Praha 1, Divadlo Metro hodin
26.04.2020 Aspects of Alice19:00
neděle Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
26.04.2020 The Little Prince Today20:00
neděle Praha 1, Divadlo Metro hodin
27.04.2020 Aspects of Alice19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
27.04.2020 Deja Vu20:00
pondělí Praha 1, Divadlo Metro hodin
28.04.2020 Aspects of Alice19:00
úterý Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
28.04.2020 Deja Vu20:00
úterý Praha 1, Divadlo Metro hodin
29.04.2020 Aspects of Alice19:00
středa Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
29.04.2020 Deja Vu20:00
středa Praha 1, Divadlo Metro hodin
30.04.2020 Aspects of Alice19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Ta Fantastika hodin
30.04.2020 Život je fajn (Life is Life)20:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Metro hodin

Činohra

01.04.2020 Něco za něco19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
01.04.2020 Srnky19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
01.04.2020 Sborovna19:00
středa Praha 2, Divadlo U Hasičů hodin
01.04.2020 Čas pod psa19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
01.04.2020 Zabít Johnnyho Glendenninga19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
01.04.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
01.04.2020 Sláva strojů a měst19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
02.04.2020 Stepní vlk19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
02.04.2020 K.Š.E.F.T.19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
03.04.2020 Eva tropí hlouposti19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
03.04.2020 Hrdinové19:00
pátek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
03.04.2020 Slušný člověk19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
03.04.2020 Tančírna19:00
pátek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
03.04.2020 Sláva strojů a měst19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
03.04.2020 Americký bizon19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
04.04.2020 Famílie15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
04.04.2020 Tři letušky v posteli15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
04.04.2020 Pohřeb až zítra19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
04.04.2020 Maska a tvář19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
05.04.2020 Manželské vraždění19:00
neděle Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
05.04.2020 Bůh masakru19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
06.04.2020 Ani za milión!19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
06.04.2020 Bratři Karamazovi19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
07.04.2020 Misery19:00
úterý Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
07.04.2020 Pravda19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
07.04.2020 Silnice - La Strada19:00
úterý Praha 1, Divadlo Kalich hodin
07.04.2020 Chvilková slabost19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
07.04.2020 Řádí jako tajfun19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
07.04.2020 Tanec bláznů19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
08.04.2020 Rok na vsi19:00
středa Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
08.04.2020 Úhlavní přátelé19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
08.04.2020 Krysař19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
08.04.2020 K.Š.E.F.T.19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
09.04.2020 Kutloch aneb I muži mají své dny19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
09.04.2020 Kdo je pan Schmitt?19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.04.2020 Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
09.04.2020 Práskni do bot19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
09.04.2020 Ujetá ruka19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
11.04.2020 Kati19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
13.04.2020 Dámský krejčí19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
14.04.2020 Výjimečný stav19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
14.04.2020 Ženu, nebo život!19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
14.04.2020 Manželské vraždění19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
14.04.2020 Dámský krejčí19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
15.04.2020 Lady Macbeth z Újezdu19:00
středa Praha 5, Švandovo divadlo hodin
15.04.2020 Tři letušky v posteli19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
15.04.2020 K.Š.E.F.T.19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
16.04.2020 Testosteron19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
16.04.2020 Poutníci do Lhasy19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
17.04.2020 Happy Chicken CZ - Drůbeží farma19:00
pátek Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
17.04.2020 Zrada19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
18.04.2020 Hamlet19:00
sobota Praha 5, Švandovo divadlo hodin
18.04.2020 Saturnin19:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
19.04.2020 Vinetůůů!17:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.04.2020 Les19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
19.04.2020 Úhlavní přátelé19:00
neděle Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
20.04.2020 Protest/Rest19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
20.04.2020 Přelet nad kukaččím hnízdem19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
20.04.2020 Už je tady zas19:00
pondělí Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
20.04.2020 Ujetá ruka19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
21.04.2020 Můj romantický příběh19:00
úterý Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
21.04.2020 Pravda19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
21.04.2020 Můj nejlepší kamarád19:00
úterý Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
21.04.2020 Stvoření světa - bez cenzury19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
21.04.2020 Generálka19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
21.04.2020 Maska a tvář19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
22.04.2020 Titanic19:00
středa Praha 1, Divadlo Kalich hodin
22.04.2020 Testosteron19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
22.04.2020 Sex noci svatojánské19:00
středa Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
22.04.2020 Poprask na laguně19:00
středa Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
22.04.2020 Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
23.04.2020 Bond / Medea19:00
čtvrtek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
23.04.2020 Čas pod psa19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
23.04.2020 Buchty a loutky: Psycho reloaded19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
23.04.2020 Drahoušku, toužím po Tobě…19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
23.04.2020 Tramvaj do stanice Touha19:00
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin
24.04.2020 Zahraj to znovu, Same19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
24.04.2020 Bond / Medea19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
24.04.2020 Cizinec19:00
pátek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
24.04.2020 Sex noci svatojánské19:00
pátek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
24.04.2020 Kauza pražské kavárny19:00
pátek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
24.04.2020 Osiřelý západ19:30
pátek Praha 1, Činoherní klub hodin
25.04.2020 Mezi nebem a zemí15:00
sobota Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
25.04.2020 Řádí jako tajfun15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
25.04.2020 Moje tango19:00
sobota Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
25.04.2020 Faust19:00
sobota Praha 8, Divadlo pod Palmovkou hodin
25.04.2020 Léda19:30
sobota Praha 1, Činoherní klub hodin
26.04.2020 Parfém v podezření14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
26.04.2020 4 sestry19:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
26.04.2020 Kati19:30
neděle Praha 1, Činoherní klub hodin
27.04.2020 TIK TIK19:00
pondělí Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
27.04.2020 Buchty a loutky: Hrůza v Brně19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
27.04.2020 Lakomec19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
27.04.2020 Léda19:30
pondělí Praha 1, Činoherní klub hodin
28.04.2020 Srdce patří za mříže19:00
úterý Praha 5, Švandovo divadlo hodin
28.04.2020 Tančírna19:00
úterý Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
28.04.2020 Paní plukovníková19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
28.04.2020 Osiřelý západ19:30
úterý Praha 1, Činoherní klub hodin
29.04.2020 Eva tropí hlouposti19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
29.04.2020 Vyhazovači19:00
středa Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
29.04.2020 Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho19:30
středa Praha 1, Činoherní klub hodin
30.04.2020 Dánská dívka19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
30.04.2020 Ani za milión!19:00
čtvrtek Praha 1, Komorní divadlo Kalich hodin
30.04.2020 Na větrné hůrce19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.04.2020 Šoa19:00
čtvrtek Praha 5, Švandovo divadlo hodin
30.04.2020 Vinetůůů!19:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
30.04.2020 Je úchvatná19:00
čtvrtek Praha 4, Divadlo Na Jezerce hodin
30.04.2020 Urna na prázdném jevišti19:30
čtvrtek Praha 1, Činoherní klub hodin

Koncert

02.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
04.04.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
04.04.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
05.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
07.04.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
09.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
11.04.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
11.04.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
12.04.2020 Freddie - Concert Show14:30
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
12.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
14.04.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
16.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
18.04.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
18.04.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
19.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
21.04.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
23.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
25.04.2020 The Best of Czech and World music18:00
sobota Praha 1, Kostel sv. Martina ve zdi hodin
25.04.2020 Music of Prague Castle18:30
sobota Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
26.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
neděle Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
28.04.2020 Music of Prague Castle17:30
úterý Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin
30.04.2020 Soprano: Selection of classical music17:30
čtvrtek Praha 1, Bazilika sv. Jiří hodin

Muzikál

03.04.2020 Mefisto18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
03.04.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
04.04.2020 Mefisto14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
04.04.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
04.04.2020 Mefisto18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
04.04.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
05.04.2020 Mefisto14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
05.04.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
05.04.2020 Šíleně smutná princezna14:00
neděle Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
05.04.2020 50 odstínů!19:00
neděle Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
06.04.2020 50 odstínů!19:00
pondělí Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
08.04.2020 Legenda jménem Holmes19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
08.04.2020 Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
09.04.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
09.04.2020 Legenda jménem Holmes19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
10.04.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.04.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
11.04.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
15.04.2020 Addams Family19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
15.04.2020 Šakalí léta19:00
středa Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin
16.04.2020 Galileo18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
16.04.2020 Addams Family19:00
čtvrtek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
17.04.2020 Galileo18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
17.04.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
17.04.2020 Addams Family19:00
pátek Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.04.2020 Galileo14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.04.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
18.04.2020 Addams Family15:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.04.2020 50 odstínů!15:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
18.04.2020 Galileo18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
18.04.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
18.04.2020 Addams Family19:00
sobota Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
18.04.2020 50 odstínů!19:00
sobota Praha 1, Divadlo Radka Brzobohatého hodin
19.04.2020 Galileo14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
19.04.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
19.04.2020 Addams Family15:00
neděle Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin
23.04.2020 Tarzan18:00
čtvrtek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.04.2020 Tarzan18:00
pátek Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
24.04.2020 Čarodějka19:00
pátek Praha 7, GOJA Music Hall hodin
25.04.2020 Tarzan14:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.04.2020 Čarodějka14:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
25.04.2020 Tarzan18:00
sobota Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
25.04.2020 Čarodějka19:00
sobota Praha 7, GOJA Music Hall hodin
26.04.2020 Tarzan14:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin
26.04.2020 Čarodějka14:00
neděle Praha 7, GOJA Music Hall hodin
28.04.2020 Sugar (Někdo to rád horké)19:00
úterý Praha 4, Divadlo Na Fidlovačce hodin

Opereta

22.04.2020 Polská krev19:00
středa Praha 8, Hudební divadlo Karlín hodin

Pořady pro děti

05.04.2020 Pat a Mat jedou na dovolenou16:00
neděle Žebrák, Kulturní klub Žebrák hodin
11.04.2020 Hra kouzel a magie14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
19.04.2020 S kouzly kolem světa!14:00
neděle Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
25.04.2020 Škola kouzel Pavla Kožíška14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin

Pro celou rodinu

10.04.2020 Malý princ19:00
pátek Praha 1, Studio DVA divadlo hodin
12.04.2020 Louskáček15:00
neděle Praha 1, Divadlo Hybernia hodin

Zábavné pořady

04.04.2020 Magická esa: Strhující show pro celou rodinu14:00
sobota Líbeznice, Divadlo kouzel Pavla Kožíška hodin
06.04.2020 Just! Impro Show19:00
pondělí Praha 5, Švandovo divadlo hodin
Změna programu vyhrazena!

Telefonické objednávky: 222 984 272 (po-čt: 10-17, pá: 10-15)

Bookmark and Share
TOPlist